Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van kiút ebbol?

Van kiút ebbol?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fokent olyan emberek velemenye erdekelne aki hasonlo helyzetben volt. Ugy erzem, egy alomvilagban elek. A valosagban semmi nem tetszik. A fantaziam es a gondolataim nagy szerelet jatszanak az eletemben, egesz nap fantazialgatok, tervezek stb. Olyan vilagban szeretnek elni mint amit misztikus rejtelyes filmek tarnak elenk. Ennek ellenere sok idot toltok a szabadban a termeszetben, fotozgatok, es a kepket a fantaziam szerint probalom atszerkeszteni. Amig ez nem tortenik meg addig a kép nem is tetszik. Hatalmába vett a lottónyeremény elképzelése, és nem tudok belole szabadulni. Naponta vagy 2-3 ora elmegy erre. Tervezem hogy mire koltenem a penzt, neten kocsikat nezegetek, luxusvillákat bár eggyet már fejben megterveztem szoval az már nem kell.

Szoval hogy lehet ebbol az allapotbol kilepni, hogy a való világot eltudjam fogadni es félelem nélkül élni tudjak benne. (Azthiszem depresszios vagyok?!)

Válaszokat elöre koszonom.



2015. jan. 9. 00:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
akkor valószínűleg ezért van ez...és nem tudsz tenni azért, hogy javuljon a helyzet? én 7 év után elhatároztam magam és 3 hónapomba telt rendbe hozni...szóval nem lehetetlen hosszú idő után sem, csak akarni kell :)
2015. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!