Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élnétek túl hajléktalan...

Hogyan élnétek túl hajléktalanként?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy az utcára kerülsz, félretett pénzed nincs. Rokoni és baráti segítséget nem kapsz, mit teszel? Hogyan jutsz vízhez, ételhez, szálláshoz? Mi az amit elsők között intéznél el?

Képzettséged 8 általános vagy érettségi.


2015. jan. 9. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Még sose voltam hajléktalan, úgyhogy nem tudom. De engem is érdekelne, hogy mások mihez kezdenek, úgyhogy itthagyok egy választ.


Amúgy szerintem vizet még nem olyan nehéz szerezni, vannak az utcák környékén csapok, nem?

Azonkívül a melegruhát intézném elsőnek, mert így télen az éjszaka gyilkos kellő szigetelés nélkül.

2015. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, én biztos öngyilkos lennék már az első kilátástalan percben!
2015. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azzal kezdeném hogy keresnék egy széltől és esőtől jól védett, viszonylag kevéssé forgalmas helyet.

Aztán odahordanék elhagyott rongyokat, zacskókat, meleg ruhát a téli hideg ellen.

Vízforrásként szolgálhat csap és szökökút is, illetve esővíz és megolvasztott hó. Nem túl higénikus, de végszükség esetén a semminél jobb.

Ételt valószínűleg megpróbálnék koldulni, és viszonylag ép maradékokat kihalászni kukákból.

2015. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!