Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Loptak már tőletek úgy, hogy...

Loptak már tőletek úgy, hogy csak az ablak maradt nyitva pár percre?

Figyelt kérdés

Eltűnt 20 ezer forintom a lakásból. Mivel csak ketten voltunk itt a férjemmel, ő meg állítja, hogy nem tud róla, és a pénz az ablak melletti asztalon volt, most erre gondolok. Földszinten lakunk (kertes ház, de pont egy lakótelep szélén), és 2-3 percre ki szoktam nyitni az utcára néző ablakot, néha kimegyek közben a szobából.

Ez mennyire életszerű?


2015. jan. 9. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel ki volt nyitva az ablak, valószínűbbnek tartanám, hogy elfújta a szél. Akár valami bútor alá. Ettől függetlenül járt már nálunk besurranó tolvaj, az 50x50 centis ablakon mászott be meg ki, miközben otthon voltam. Csak azért nem időzött tovább, mert meglátott az emeleten. Hallani csak akkor hallottam, amikor a lépcsőn jött felfele.
2015. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas az ablak a földtől? Látható helyen volt? (Pl asztal tetején) Nem lehet, h huzat volt és elrepül a pénz? Az is lehet, hogy férjed elköltötte...
2015. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

15 ezer volt ezresekben, tehát megtaláltam volna, ha elfújja a szél valamerre.

Kifelé nem fújhatta. Egy magasabb, 180 cm fölötti ember beláthat az ablakon.

2015. jan. 9. 18:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Asztalon volt, igen.
2015. jan. 9. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű ellopták :( Egyik ismerősöm így járt, de csak okostelefonját lopták el. Azóta bukóra nyissa az ablakát.
2015. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, ezért bízom benne, hogy nem a férjem volt. Mondjuk szemben drogdíler lakik, a hozzá járók között is lehetett, vagy akárki, de bíztam benne, hogy elég nagy a forgalom az utcában.

Teszteltük a férjemmel. Bemászott az ablakon, és senki nem szólt semmit.

2015. jan. 9. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!