Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mijen nök a szexisebbek? A...

Mijen nök a szexisebbek? A teletbekk vagy a modell alkatuak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
akik tudnak helyesen írni :3
2015. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Titusztitusz ***** válasza:
A kettő közöttiek...
2015. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőben van szexis is, meg nem szexis is...

Nője, és nem alakja válogatja.

2015. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kinek mi.. :)

Átlagos alkatú vagyok, de a barátom mondja néha hogy hízhatnék kicsit, úgy még jobb lennék :) Neki egy kicsit teltebbek jönnek be. Mástól meg megkaptam hogy vastag a karom (nem úgy értette hogy a testemhez képest) :D

Szóval ez nagyon pasifüggő :)

2015. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A modell.

Nem véletlen az az ideál.

2015. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

uhh, ne utolsó, ne hozz fel ilyen bugyuta példát, kérlek, mondd, hogy csak ironizáltál... vagy ennyire fiatal vagy?

én sem vagyok túl idős, de pl a 90-es évek elején még a bögyös modellek voltak az ideálok, jó pár száz évvel ezelőtt pedig a molett..., szóval ezzel az indoklással elég egyszerűnek tűnsz

2015. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó pár száz évvel azért a kövér nők voltak az ideál, mert ők gazdagok voltak és volt pénzük ételre, nem pedig azért mert az volt a testileg vonzó a férfiak számára már ne is haargudj. Ezzel a fantasztikus összehasonlítással te vagy az egyszerű nem az előtted szóló, főleg ha nem vagy képes felfogni, hogy manapság tényleg a vékony lány az ideál. Szerinted a divatbemutatókon miért nem 100+ kilós modellek vannak?
2015. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha tudnál szöveget értelmezni, az előttem válaszoló azt írta, hogy modell

manapság pedig a modell nem feltétlen egyenlő a vékonnyal, lehet valaki modell anorexiásan is és normális testsúllyal is ;)

2015. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 vagyok, igen még fiatal.

Én úgy hallottam az a vonzó amit az ember egészségesnek talál. Legalábbis ha egy kevés háj is van rajta (jó, a melleken mondjuk elfogadható a férfiak nagy részének, de nekem azok a lógó csöcsök sem tetszenek) az nekem már visszataszító. A modell alkatú lányok azt sugározzák, hogy ők kis törékenyek, kell egy férfi melléjük aki megvédi őket. Ellentétben egy teltebb nő nekem nagyon domináns. Meg utálom a férfias vonásokat. Szóval ha egy lánynak szélesebb a válla és dereka az enyémnél, nagyobb a hasa, egy szóval nem kisebb nálam akkor már semmit nem érzek, max félelmet.

Az, hogy magasabb szerintem egyáltalán nem gáz, mert nézhet ki nagyon jól a magasságához képest, viszont ha szélesebb, az már visszataszító. Ezen kívül a kerek arcot sem bírom. Remélem érthető volt.


Azt én is tudom, hogy régen a dagadtak jelképezték a jólétet, de akkor még nem volt tisztában az emberiség ennyire a genetikával. Mai fejjel úgy gondolom, hogy ha 10 év múlva mindenki kövér lenne, én akkor is vékony/sportos maradnék, és szintén csak egy ilyen lányt bírnék elfogadni.

2015. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!