Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti, hogyan éltek boldogan...

Ti, hogyan éltek boldogan azzal a tudattal, hogy az életnek egyszer vége lesz és semmi fogalmunk sincsen, hogy utána az örök csend vagy valami más következik? 15/F.

Figyelt kérdés
Bocsi, ha rossz témában kérdezem, de ezt találtam a legmegfelelőbbnek.

2015. jan. 10. 21:05
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
100%

Na végre valaki ezt a kérdést is feltett... engem is nagyon érdekel erre egy jó válasz, ha van erre jó válasz...


mert engem ez nagyon zavar... nem kértem hogy megszülessek, de ha már megszülettem nem akarok meghalni, de mégis megfogok sajnos... 26F

2015. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Carpe diem, nem gondolok a halálra, ennyi.
2015. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Hát elég furcsán. Muszlimoknak könnyebb, mert ők ugye nem félnek a haláltól. Állítólag a paradicsomba kerülnek sok szűz közé.
2015. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű, ha lesz valami akkor lesz. ha nem, ha megszűnik a tudatod létezni akkor meg semmi nem lesz. bármelyik opció is lesz, msot még felesleges rajta depizned, akkorsem lesz más és akkorsem ha boldog életet élsz nem az ilyen kérdésektől nyugtalanítottat. az nem változtat rajta semmit hogy most ez elrontja az életkedved, csupán ezt a földi életet keseríti meg mégjobban számodra.
2015. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) !
2015. jan. 10. 21:16
 6/35 csux2 ***** válasza:
15 évesen a lányokon kellene hogy járjon az eszed(vagy a tanuláson) Ráérsz gondolkodni rajta később ha majd a közelében leszel.Addigra úgyis megbékélsz a gondolattal,és vagy hiszel valamiben ,vagy nem el fogod fogadni hogy ez van.
2015. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Hát. Ez olyan befogadhatatlan dolog szerintem. Én csendes ürességre számítok a káosz után ami itt van. De bármi is legyen addig lényegtelen amíg itt vagyunk. Hiába a pokol meg egyebek. Élj a mának. Boldogan *élek* a ma tudatával. A pillanattal.
2015. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Nyugi még elég sokat fogsz élni (jobb esetben). :D
2015. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#8 - Pont az a lényeg, hogy hiába élek vagy 90 évis koromig, ha utána meghalok, ez zavar. Tudom, hogy nem ezen kéne az eszemnek járnia csak régóta nyomaszt ez a téma.
2015. jan. 10. 21:21
 10/35 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ilyenekre, ennyi az egész! Nekem is megfordult párszor a fejembe, hogy halál, de rájöttem, hogy időpocsékolás. Élvezd az életet amíg lehet, ha meg eljön az a bizonyos pillanat akkor fogadd el!
2015. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!