Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kemény ennyire az élet,...

Miért kemény ennyire az élet, miert ver a sors?

Figyelt kérdés
A csaladomban mindenki csak szenved. 3 eves voltam amikor a szemem lattara edesapam szivinfarktust kapott. Ra par evre meghalt mamam vele egy hazban eltunk viszont nem irtak at a edesanyam nevere a hazat, igy rogton koveteloztek a testverei a jussukert. Igy lakashitelt kenyszerultek felvenni a szuleim. Apukamat a betegsege miatt leszazalekoltak igy a rokkantnyugdijat teljesen elviszi a hitel es most meg azt is elvette a kormany... Anyukam nehezen talalt maganak munkahelyet es nem regiben kisebb agyikatasztrofat szenvedett de mellete vannak egyeb gondjai is. Es rengeteg stresszhelyzet eri oket minket, inkabb bele sem kezdek :(:/ szinte meg gyerek vagyok es en mit tehetnek?:( ugy erzem neha panikbetegseghez hasonlo tuneteim vannak. Felek attol hogy elveszitem oket :(((( bocsanat hogy itt panaszkodok es hogy hosszura sikerult :/ sajnos senkiben sem bizok akinek elmondhatnam.
2015. jan. 11. 21:20
 1/6 anonim válasza:
20%

Bocs, de nem értem.

"3 eves voltam amikor a szemem lattara edesapam szivinfarktust kapott"

"Apukamat a betegsege miatt leszazalekoltak igy a rokkantnyugdijat teljesen elviszi"


Most akkor..?!?!

2015. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Na igen,ahogy az első is írja...érdekes.Az én édesanyám ugyanis tényleg a szemem láttára kapott szívinfarktust,mikor gyerek voltam,de ő meg is halt.Nagyon nem mindegy.
2015. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mostoha apa.
2015. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Első, nem feltétlenül hal bele valaki az infarktusába.
2015. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalább 1 erős embernek kéne lenni a családban, mert ahol mindenki csak szenved és sajnálja magát, ott sosem lesznek rendben a dolgok. Mindenkinek vannak gondjai, de ezeket más nem oldhatja meg. Panaszkodás helyett szedd össze magad, ha elég idős vagy, keress munkát, ha nem, akkor tanulj sokat, hogy később jó állásod lehessen, anyukádba pedig önts egy kis lelket, elvégre ő a felelős értetek. Apukád mennyire beteg? Csökkent munkaképességűeknek való munkát sem tud vállalni?
2015. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éedesanyád testvérei jó nagy patkányok.
2015. jan. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!