Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van közületek is valaki így?

Van közületek is valaki így?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és rettenetes kevés lány tetszik. Az iskolába ahova járok, a kb. 400 lányból maximum 10, vagy még annyi se. Nem tudom hogy miért. A haverjaim meg minden 2. lányra azt mondják hogy "úristen milyen jó csaj" stb. Pár lány próbált is közeledni, de nem tudok vele mit kezdeni, mert egyszerűen nem tetszenek, mind ugyanúgy néz ki, ugyanazokról a dolgokról beszél, olyan a legtöbb mint a sorozatgyártott robot. Ez most azt jelenti hogy lehet egész életemre egyedül maradok? Mármint, ha azokból az emberekből is csomó magányos, akiknek minden 2. lány tetszik, akkor nekem mennyi esélyem van? 1-2-t szépnek találok, de azoknak meg valószínűleg nem pont én tetszek, vagy már van barátjuk.
2015. jan. 12. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan azért magányosak, mert nem mernek nyitni. Nekem is sok ismerősöm volt, akik ránéztek valakire és azt mondták, hogy uhh, de adnék neki, de hozzászólni persze már nem mert. Hozzáteszem nyilván sok minden miatt lehet ez, sok elutasítás, önértékelési zavar, stb.


Biztos vannak olyan emberek, akikkel hasonló húron pendülsz, emiatt nem kell aggódni. Kérdés jó helyen keresed-e őket és mersz-e lépni, amikor kell.

2015. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonlo vagyok en is, aztmondjak szar az izlesem mert sok lany nem tetszik, bar en inkabb csak a ducibbaknak jovok be ahogy eszrevettem, aki meg nekem kell az ram se futyul..
2015. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sose baj, ha nem kell a tömeggyártmány. Nem kell beérned az átlaggal, de legyél reális. Ha nem tetszik valaki semmiképp ne kritizáld, bár nem úgy veszem észre a szövegedből, hogy az a fajta lennél. De azt se feledd, hogy nem minden a külső.

-A lényeg az, hogy ismerd meg őket és lehet, hogy megtetszenek..:D

2015. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!