Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Herby miért kezdett el videózn...

Herby miért kezdett el videózni újra?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Elfogyott a pénze. Folyamatosan hülyeségeket beszél, konkrét hatással nincs az emberiségre, semmilyen módon nem tesz hozzá a mindennapjaink könnyebbé, elviselhetőbbé válása érdekében, mégis nézik, mégis keres vele.


Így kell ezt csinálni, minden ilyen embert utálok, aki a másikat kihasználja, de ugyanakkor azért becsülöm is, hiszen "sikeres", nem mellesleg csak erre kíváncsi a társadalom, csak egy agyhalott nép vagyunk, nem vitás.

2015. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan nézték Herby-t, főként fiatalok,és valószínűleg élvezi a népszerűséget,azért kezdett el újra videózni.Én úgy tudom,hogy pánikbeteg,és fél kimozdulni a lakásából.De ért a számítógéphez,videózáshoz,és ebből próbál megélni.De sosem lesz elismert a káromkodásai,és a morális beállítottsága miatt,előszeretettel reklámozza pl. alkoholizmusát,ráadásul gyógyszereket is szed mellette,mondhatnánk azt is hogy "drogozik".Nekem ennyi a véleményem róla.
2015. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha Köszönöm szépen a válaszokat.
2015. jan. 14. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ha mind az igaz amit a gyerekkoráról elmesélt akkor én sajnálom azt az embert a pánikbetegség meg ilyen egyszerűen nem tudja visszafogni magát
2015. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!