Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha apátok...

Ti mit tennétek, ha apátok (főként) passzív módon tenné tönkre az életeteket?

Figyelt kérdés

Pl gyakran idegbeteg,üvöltözik,csapkod,hangzavart csinál

Gyerekkorban jó párszor elver


Szerintem miatta lettem ilyen lelki nyomorék és szociálisan visszamardott.Állandóan gyomoridegem van,már akkor is ha valaki felemeli a hangját(még akkor is ha nem feltétlen rám dühös).

Tudom,hogy el kellene költöznöm,de miből éljek meg mikor tanulnom kellene még(egyetem)?Ráadásul attól,hogy elköltözök nem leszek normális ember,ugyanilyen fogok maradni.Mondanom sem kell,hogy barátaim nincsenek.


Néha legszívesebben nyakon szúrnám.


2015. jan. 15. 14:45
 1/1 BatorK válasza:
Furán fog hangozni, de talán beválik. Nyakon szúrás helyett próbálj meg legalább hetente egyszer valami olyan dolgot csinálni neki, amire nem számít és örömet okoz neki. Csak apró dolgokat. Ha rájössz, hogy mivel tudja értelmesen lekötni magát, találsz neki valami hobbit, ahol sikerélménye lehet, akkor esetleg a feszültségét képes lesz ott levezetni és feltöltődik anélkül, hogy a környezetét mérgezné a viselkedésével.
2015. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!