Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha bele szeretek az...

Normális ha bele szeretek az animékben lévő fiú szereplőkbe? Ráadásul féltékeny is leszek

Figyelt kérdés

Normális hogy beleszeretek az animékben lévő fiúkba?

Nagyon bejön a személyiségük az ahogy kifejezik magukat és az hogy helyesnek tartom őket pedig rajzoltak.

Persze tudom hogy a szövegüket és a jellemüket, személyiségüket is csak ki találtak de valamiért mégis beléjük szeretek és féltékeny leszek.

Nem mindegyiknél van így de pl Zero no Tsukaimából saitoba teljesen szerelmes vagyok és féltékeny is mert nagyon jófej srác és nagyon jól ki tudja fejezni magát és még a lányokkal is tud bánni. Nem értem miért pedig csak kitalált szereplő és kitalált szöveggel de valamiért mégis.

Ugyanez van To aru majutsu no indexből toumával.

Mert én elég nehezen kommunikálók, rossz a kommunikációs készségem.



2015. jan. 15. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem normális.
2015. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12 év alatt még elmegy, bár azt sem tartanám normálisnak. Ha idősebb vagy, akkor már elég cinkes.
2015. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
13 vagyok. Inkább féltékeny érzem magam.
2015. jan. 15. 21:42
 4/11 anonim válasza:
Szerintem csak rajongsz ertuk nyugi en is igy vagyok pl Kiroko no Basuke-bol Aomine-vel :'D vagy a Free!-ből Rin a felteknyseges resz kocsit fura de ha egy nagyon jo baratod hanyagol egy olyan ember miatt akit nem igazan kedvelsz v nem nagyon ismersz akkor is feltekeny vagy nem..? Szoval nyugi :D azt mondjak kinovod szerintem ha lesz a valosagban baratod alabbhagy ez a dolog ;)
2015. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Óó, 12-13 évesen én is majd megvesztem énekesekért. Szerintem normális, de ne feledd, hogy az életben sajnos elérhetetlenek. Én is borzasztóan örülnék ha találkozhatnék pár anime karakterrel, de pont ettől annyira szép ez a műfaj. Ráadásul ezért vannak a cosplayerek, hogy életre keltsék őket. :)
2015. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
Szerintem nyugodj meg! Én is 13 vagyok, és pont így vagyok a Naruto Shippudenből Deidarával.
2015. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vegyél husbando párnát :D

[link]

2015. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Istenem, Deidara! én is "fangörcsöt" kaptam attól az alaktól 14 évesen. Senkinek nem akarom elvenni a kedvét de 22 évesen már kicsit vicces belegondolni ebbe az egészbe, ami akkor volt :)
2015. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Nagyon megnyugottam.

2015. jan. 16. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán nálam ez azért maradt ki, mert nem tudok önmagamnál senkit se jobban szeretni.
2015. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!