Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha bele szeretek az...

Normális ha bele szeretek az animékben lévő fiú szereplőkbe? Ráadásul féltékeny is leszek

Figyelt kérdés

Normális hogy beleszeretek az animékben lévő fiúkba?

Nagyon bejön a személyiségük az ahogy kifejezik magukat és az hogy helyesnek tartom őket pedig rajzoltak.

Persze tudom hogy a szövegüket és a jellemüket, személyiségüket is csak ki találtak de valamiért mégis beléjük szeretek és féltékeny leszek.

Nem mindegyiknél van így de pl Zero no Tsukaimából saitoba teljesen szerelmes vagyok és féltékeny is mert nagyon jófej srác és nagyon jól ki tudja fejezni magát és még a lányokkal is tud bánni. Nem értem miért pedig csak kitalált szereplő és kitalált szöveggel de valamiért mégis.

Ugyanez van To aru majutsu no indexből toumával.

Mert én elég nehezen kommunikálók, rossz a kommunikációs készségem.



2015. jan. 15. 21:28
1 2
 11/11 anonim válasza:

10: xDDDD

Szerintem is normális :-)

2015. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!