Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A facebooknal az mit jelent...

A facebooknal az mit jelent hogy valaki jelenleg elerheto? Mert volt mar ra pelda hogy ilyenkor ra irtam az illetore es nem reagalt ra? Meg lehet pl azt latni hogy hany perce, mennyi ideje volt aktiv es megsem valszol?

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha megcsinálja a cset, hogy az illető már kilépett, de a cset még nem frissült, így aktívnak mutatja, pedig nincs belépve. Velem pl sokszor történik meg, hogy egész nap nem vagyok gép előtt, de a reggeli bejelentkezésemet látják aktívnak, és rámírnak, én meg este nyolckor olvasom el. Jön a sértődés, én meg magyarázkodok...


De elképzelhető, hogy nem akar/nincs ideje csetelni, mást csinál, pl képeket nézeget az illető, és ezért nem válaszol. Mondjuk én ilyenkor kikapcsolom a csetet, de van, aki nem.

2015. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sőt! Van,aki a mobiljára tette fel a facebook-ot. Csak azért lép be facebook-ra,mert a face-n keresztül ingyen tud üzenetet váltani a mobiljával. Valószínűleg üzenetet vár valakitől,ezért bejelentkezve hagyja az állapotát,mialatt a telefon zsebben,táskában van,vagy éppen letéve valahova,tehát nem nézi állandóan.
2015. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!