Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel lenne érdemes gitárra...

Mivel lenne érdemes gitárra rajzolni? Alkoholos filc?

Figyelt kérdés

Mi nem kopik le? Vagy mit kell csinálni, hogy ne kopjon le a rajz?


Egy barátomnak közeleg a szülinapja, gondoltam meglepem. Már megvan, mi lesz a gitáron, csak nem tudom, mi nem jön le idővel/sok tapizás után.



2015. jan. 16. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Őhm. Nekem is szép egyedi díszítés van a gitáromon, de én pont arra mentem hogy bármikor nyom nélkül el lehessen távolítani. Én öntapadós műanyag szerű lapot használtam egy fekete-fehér mintához és úgy néz ki mintha eredetileg rajta lett volna. Alkoholos filc szerintem jó lehet, de azt nem lehet javítani és a lakkrétegen könnyen elkenődhet. Viszont ha megszáradt szerintem nem jön le. Illetve ajánlom a sima fújös festékeket, Tescoban 1200Ft. Nekem egy gitárom olyannal van átfújva feketére.

Amúgy gitárt is adsz neki vagy az övét fested át? Csak mert a második esetben kihívod magad ellen a sorsod, és könnyen a testi épségedbe kerülhet. Ebben az esetben szerintem inkább te is matricát készíts amit eldönt majd hogy felrakja-e vagy nem.

Amúgy kíváncsi lennék :) Képet tudsz küldeni hogy mit tervezel? Meg majd a készről?

Elég kíváncsi lettem :D Hajrá!

2015. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!