Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy egyedül...

Mit csináljak, hogy egyedül is boldog tudjak lenni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz egyedül boldog lenni.
2015. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én is ezt tapasztaltam.

De valami csak van, valahogy ki kellene kapcsolnom az érzéseimet.

2015. jan. 18. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:

#1 De igen!


Kérdező:


Fogadd el önmagad a hibáiddal együtt. Amint ez megvan megtalálod a boldogságot!

2015. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok és boldog vagyok :)
2015. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos vannak olyan dolgok, amiket nem tudok elfogadni.:(


3. válaszoló, Te hogy csinálod?

2015. jan. 18. 20:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress barátokat, járj gyakrabban közösségbe, vagy vegyél egy kisállatot, de szerintem az életben rengeteg olyan dolog van, ami boldogságot tud adni, még akkor is, ha az ember egyedül van. :)
2015. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Nem általánosságban írtam a válaszom, hogy senki se képes egyedül lenni, mert vannak olyan emberek akik igen.

De ha már az ember felteszi azt a kérdést, hogy "Mit csináljak, hogy egyedül is boldog tudjak lenni?", ebből csak arra tudok következtetni, hogy a kérdező akaratán kívül van egyedül, azaz kifejezetten nem introvertált típus, hanem egy extrovertált személyiség, aki valamilyen oknál fogva nem tud/akar megfelelő kapcsolatot létrehozni másokkal, amibe viszonylag beletörődött, de ettől még nem múlik el a vágya, hogy másokkal lehessen. Az ember nem képes extrovertáltból átmenni introvertáltba, megjátszani tudja, de csak szenvedni fog miatta.


Ha kedves kérdező idáig, kb jól következtettem, akkor itt a kifejtett válaszom:

Nem ez a megoldás, nem tudsz így boldog lenni, akárhogy próbálsz. Ne akarj az érzéseiddel szembe futni. Fogadd el magadat olyannak amilyen vagy és tegyél azért, hogy boldog légy, találd meg azokat az embereket akikkel jól érzed magad.


Utólag is köszönöm a lepontozásokat, remélem azzal, hogy érveltem, most még többet fogok kapni.

2015. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 sok meditálás, önismerettel. Nem ment egyik percről a másikra. 5 évembe telt, és még most se vagyok 100%os.
2015. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én elfogadtam magam még is b#szottul unatkozom... Előbb utóbb mindent megunok egyedül.
2015. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egy társaságkedvelő ember vagyok, sőt társfüggő is voltam egy ideig.

Amióta tanulok, új hobbit találtam magamnak (sminkelés), és rájöttem, hogy a legtöbb embert nem tudom elviselni jól elvagyok :D

2015. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!