Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell lenézni ha valaki...

Miért kell lenézni ha valaki 42 évesen egyedül van, nem házasnincs gyereke?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 16:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%
Miért kellene lenézni? Buta emberek okoskodásával ne foglalkozz.
2015. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Mert még ezt sem tudta elérni. Kivéve ha valami kőgazdák menő üzletember és inkább luxos prostikat szopat a saját yach-án.
2015. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki úgy éli az életét ahogy ő akarja, nincs "mérce" amit "jajj el kell érni". Jobb tanácsom nincs minthogy ne foglalkozz azokkal akik lenéznek ezért.
2015. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Na látod kérdező a 2es válaszolót? Azt is nézd, h ki nézi le, és mindjárt ráfogsz jönni, hogy ilyenek véleményére felesleges adni.
2015. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Több ilyet ismerek, szerintem senki nem nézi le. Sokan irigylik. Annyi biztos, hogy lehetnek sajátos lelki problémái.
2015. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
5: az a mai világban mindenkinek van. Én itthon már sajnos nem ismerek olyan illetőt, akinek ne lenne. :(
2015. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
mert eltér a megszokottól, és az emberek nem szeretik, ha valaki másmilyen.
2015. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Mert az ilyenek általában a szüleik nyakán élősködnek, az emberek rögtön ezt gondolják. Bár szerintem aki már 40felett nem tudott megállapodni vagy esetleg egy komoly kapcsolatot fenntartani, annál valami nincs rendben az emeleten.

19/L

2015. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Fogalmam sincs.

Ha valakinek a család az életcélja,neki sem lenne jogában lenézni senkit,csak mert másnak vagy nem volt szerencséje,vagy nem is akart családot,tök mindegy az Ö dolga.Az én szememben nem attól értékes valaki,hogy házas e vagy gyereke van e.

2015. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azért van egyedül mert igy alakult az élete, nem azért mrt nem akart gyereket stb
2015. jan. 3. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!