Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az albínó...

Mit gondoltok az albínó emberekről?

Figyelt kérdés
Ha szembe jön veletek az utcán, akkor mi az első dolog, ami eszetekbe jut róla? Van bennetek bármilyen negatív érzés az albínókkal kapcsolatban?

2015. jan. 19. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első dolog ami eszembe jut: nahát, fehér.

Aztán semmi egyéb előítéletet nem táplálok, mert én olyan vagyok, hogy senkit nem ítélek el azonnal, főleg nem a színe miatt. A viselkedése miatt igen, de a kinézete miatt nem.

2015. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első "na jó, nem fair, én is ilyen fehér akarok lenni". Aztán eszembe jut,hogy ők még nálam is gyorsabban leéghetnek és még nálam is rosszabb lehet a szemük. De ah... kis túlzással vadulok értük.
2015. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem ítélem el, de valahogy mégis olyan furcsák szegények. Nekem is van egy albínó osztálytársam, aranyos rendes, de nem jó lenne ha én is így néznék ki.
2015. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Negatív érzésem biztos nem lenne. Sőt! Inkább különlegesnek, érdekesnek tartom.
2015. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első dolog: hogy vajon mennyire nehéz nyáron a tűző nap ellen védekeznie.
2015. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Én életemben egyszer láttam eddig, azt is meglepő helyen, Egyiptomban. Hát elkerekedett a szemem és valószínűleg feltűnően meg is bámultam, de hát nem mindennapi látvány egy ennyire fehér ember. Negatív érzésem semmi nem volt felé, de azért kuriózumnak számít és sajnálom szegényt, mert nem bírja a napfényt.
2015. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Még sose jött velem szemben az utcán albínó, sose láttam még, csak tv-ben.
2015. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy ichthyosisban szenvedő srácot ismerek, akinek a szeme ugyancsak piros, de hozzá még a bőre is, és folyamatosan hámlik szegénynek. Ennek ellenére vidám, életvidám, lelki értelemben irigylésre méltó, testileg korántsem.

Egy albínó emberrel kapcsolatban is hasonlóan éreznék: sajnálnám, hogy ilyen testben kell élnie, de aszerint viszonyulnék hozzá, ahogyan együtt él a betegségével.

2015. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
10%
Miért izgat ennyire téged ez? Gondolom te is albínó vagy. Amúgy én nem ítélem el őket meg stb. nyílván nem szeretem ha a közelemben van , de ha utcán el megy mellettem arra gondolok hogy ne nézzek rá mert ez nyilván rossz érzést kelt neki.
2015. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nahát! Olyan mint én ... albínó vagyok, sokszor néztek már rám úgy mintha valami szörny lennék de sokszor mosolyognak is rám ;-)
2017. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!