Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik egyedül járnak szórakozni?

Figyelt kérdés
Szórakozás alatt szinte mindenre gondolok, kocsma, színház, koncert, előadás, felolvasóest, mozi, stb...
2014. szept. 13. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs kivel menniük, de mégsem akarnak otthon ülni. Jól teszik.
2014. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő, én nem szeretek egyedül menni szórakozó helyekre, viszont szerintem egyáltalán nem gáz egyedül menni, csak kell hozzá egy fajta társadalmi nyitottság, hogy ott ismerkedni tudj.
2014. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Egy kocsmába, vagy hasonló helyre nem ülnék be egyedül, mert akkor mit tudok ott csinálni? Maximum egyedül inni, de ha inni akarok, akkor már inkább otthon valami finom bort egy jó film, vagy egy könyv mellett. Én "ivós" helyre inkább barátokkal ülnék be beszélgetni, együtt iszogatni. Étterembe sem nagyon mennék egyedül, inkább rendelnék valamit.

Persze más ettől még eljárhat tőlem, nem gondolok semmit róla, talán azt, hogy lehet, nincsenek olyan barátai, családtagjai, akiket elhívhat.


Más a színház, előadás, felolvasóest. Ilyen helyekre elmennék egyedül is, végül is nem biztos, hogy a barátaim és a családom is ugyanazokat a színdarabokat, könyveket szeretik mint és és az ilyen alkalmak nem is a baráti csevegésről szólnak, egyedül is jól érezném magam.


Egyébként meg mindenki oda megy szórakozni, ahova akar, ha egyedül, ha társasággal. Nem kell azzal foglalkozni, ki mit mond.

2014. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számmora érdekesek, mert én az életbe nem mennék el egyedül sehova (nyilván most nem az alapvető helyekre gondolok), inkább itthon nézek filmeket, olvasok, eszek vagy bokszolok vagy zenét hallgatok...
2014. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Múzeumba egyedül szeretek csak járni, moziba is, zavar, hogy a másik lassabban halad vagy bármi. Egyke vagyok, imádom a saját társaságom, kielégítő számomra.


Kocsmába, színházba, előadásra, szórakozni sosem mennék egyedül.:)


27n

2014. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, valójában most pont azon dolgozom, hogy ne foglalkozzak mások véleményével, de azért érdekes, hogy mások mit gondolnak erről a témáról. :)

sajnos szociálisan kissé degenerált vagyok, így nem nagyon van (megfelelő) társaságom, de nem akarok állandóan másoktól függni, és kimaradni mindenből emiatt.


azért az számomra egy picit furcsa, hogy valaki még színházba sem menne egyedül, de persze másnak meg az a szokatlan, hogy én akár egy kocsmába is képes vagyok beülni társaság nélkül.

2014. szept. 13. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is sajnos ilyen ember vagyok, de vásárolni egyedül áruházakba azt viszont szeretem csinálni 20/F
2015. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!