Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az orosz...

Mi a véleményetek az orosz emberekről?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Ez hasonló, mint a zsidózás, cigányozás. Nem egy ember miatt kel elítélni egy népet. :-)
2014. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1: Nem itélek el senkit!
2014. okt. 26. 20:37
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Én voltam Oroszországban, előtte olvastam róla, hogy milyenek és utána meg is tapasztaltam azt, amit az útikönyvekben írtak.

Nagyon segítőkészek, barátságosak. Ha segítséget kérsz, biztosan fognak segíteni, vagy ha nem tudnak, akkor keresnek valakit, aki tud segíteni.

Természetesen minden ember más, tehát nincs olyan, hogy az "orosz ember".

De a turistákkal olyanok, amit fent leírtam.

2014. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%

Az én agyamat még nem sikerült a világbékeharcos propagandával átmosni, gyűlölöm az oroszokat a 2. világháború és az utáni időszak miatt.

A zsidó polgárokat Hitler vitte koncentrációs táborba, a magyar polgárokat pedig Sztálin a gulágra.

Hitler náci volt, a nácikat pedig minden zsidó utálja.

Sztálin orosz volt így az a helyénvaló, hogy az oroszokat minden magyar utálja. A másik, hogy az ő szüleményük az egész szocializmus, ő miattuk került válságba Magyarország, ahonnan azóta sem lábaltunk ki. Romlott nép az egész, nem egyetlen egy ember miatt tartunk itt.

Azt tartam furcsának, hogy pont a nagy, nemzeti érzelmű jobboldal ezek után még szimpatizál velük. A szememben itt vesztették el a hitelességüket.

2014. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

"A másik, hogy az ő szüleményük az egész szocializmus, ő miattuk került válságba Magyarország, ahonnan azóta sem lábaltunk ki. "


Ez nem teljesen igaz. Ugyanúgy tehet róla az USA. Hiszen ők ketten osztották fel egymás között Európát a II. vh után.

'56-ban is meg tett mindent az USA azért, hogy nehogy segítséget kapjunk valahonnan.

2014. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Jól mondja a 4-es! Nagyon segítőkészek.

Lenin elvtárs is nagyon segítőkész volt. Egyszer sétált a Kreml-ben és találkozott a kis pionírral. Kis pionírnak nem volt sapkája. Lenin levette tányérsapkáját, kettétörte, a felét odaadta a kis pionírnak. Mert ilyen segítőkész ember volt Lenin!

(Boncz Géza után szabadon.)

2014. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

7:

A mostani, hétköznapi orosz emberek nem felelősek azért, amit korábban vagy most a politika művelt/művel.

2014. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#3:

Ez baromi hasznos volt.Egy cseppet sem vagy humoros.Szégyeld magad!

A többieknek köszönöm a választ!

2014. okt. 26. 21:07
 9/20 anonim ***** válasza:
2014. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Érdekesen táncolnak...
2014. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!