Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hagyjam, vagy kuzdjek erte?

Hagyjam, vagy kuzdjek erte?

Figyelt kérdés
Van egy srac akit nagyon szeretek.Es lekoptat masokat hogy beszelhessenvelem egyfolytaban bokol nekem es haza akar kiserni.Mondja hogy milyen szep es csinos vagyok....DE!Azt mondta valakinek hogy nem akar baratnot es hogy nem szerelmes.A kerdes tehat:Probaljak jobbqn kijonni vele hatha megis...vagy hagyjam...? :((

2015. jan. 20. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom mástól hallodtad,hogy nem akar barátnőt stb. Miért is hiszel a pletykáknak? Véleményem szerint nem hagyd veszni,ha csak nem egy bunkó és csak átverne. (kezdem azt hinni,hogy csak nekem nem jön össze (na velem szóba se áll az az illető,akibe szerelmes voltam,úgy lekoptatott,mint annak a rendje,szóval ne hagyd veszni))
2015. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Csak annyit elfelejtettem hozzatenni,hogy a sraccal minden nap chatelek es ott mondta nekem ugy hogy lehet nem is tudja hogy nekem tetszik de azt is mondta hogy nagyon szep vagyok meg csinos de o nem szerelmes.....akkor meg miert csinalja ez?Nincs tisztaban az erzesivel?Mert amikor beszeltem egy fiuval akkor rank nezett es ilyen tok sertett feje volt.Meg amikor egyszer nem szerettem volna vele menni akkor nagyom csalodott arcot vagott....nem tudom :(( aki tud valami hasznalhatot az irjon

2015. jan. 20. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:

ismerkedési fázisban miért lenne egyből szerelmes és miért kellene hogy pletykafészek legyen aki megosztja a csajozási módszerit fűvel fával?

hány éves vagy 13?

2015. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gyerünk ne hagyd magad
2015. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!