Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam menni, vagy kuzdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adi88 kérdése:

Hagyjam menni, vagy kuzdjek tovabb erte?

Figyelt kérdés
Paromot 5 eve ismerem,azota 1 evi kiesessel (mig o kapcsolatba is volt valakivel, akivel osszekoltozott) egyutt vagyunk. par honapja ki bekultunk, ujrakezdtuk, s ossze is koltoztunk. En tudom biztosra, hogy szeretem, s o is azt allitsa, h viszont erez. A baj az, hogy van neki egy jo baratnoje, aki gondolatom szerint fontosabb szamara, mint en, emiatt sokat is veszekszunk, a tegnap osszepakolt es at akart hozza koltozni, mert latott egy uzenetet mit irtam egy barati baratnomnek, hogy hogy van , fussunk ossze eggyet beszelni, s o kiakadt, na de megkertem h legalabb 1 honapig jojjon vissza, jonnek a testveremek haza kulfoldrol s sokat fogunk kirandulni jovo honapba, s gondoltam hogy ez ido alatt bizonyitok h csak o kell, s ha nem is jon ra akkor majd vissamehet, csak mar ne verjuk at a csaladomat. ma amig aludt gondoltam bele nezek a telefonjaba, mert mergibe elkezdett valami fiuknak o is irni, bosszubol gondolom, s a vazlatoknal volt egy uzenet amit a baratnojenek akart kuldeni, "h csak addig maradok"
2014. júl. 22. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
istenem hová valósi vagy?
2014. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wtf, azon akad ki, hogy találkozni akarsz egy barátnőddel, aztán bosszúból találkozni akar egy haverjával? Wtf??
2014. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy ennek így se füle se farka. Így fogtok meccselni még pár évig mire rájössz, hogy lehetne másképp is?
2014. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
engemet nem erdekel mas s ha ot zavarja akkor nem beszelek nokkel,reggebb megcsaltam s kisse elvesztette a bizzalmat
2014. júl. 23. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!