Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek meg kell változnia...

Szerintetek meg kell változnia annak, aki csendes?

Figyelt kérdés

Ma azért csesztetett valaki, mert nem nagyon beszéltem a társaságban. Érthetően elmondtam neki, hogy hagyjon békén, nem azért nem beszélek, mert a többiek elnyomnak, hanem mert nincs mit mondanom. Én így jól érzem magam, szeretem hallgatni a többieket, ha esetleg van mondandóm, akkor beszélek, de nincs kedvem üres szavakat a levegőbe mondani csak azért, hogy beszéljek...

Elegem van, hogy mindenhol szerencsétlennek tartanak, és ezt ki is hangsúlyozzák, legyen nagyobb szám, beszéljek hamgosabban. Nem értem, miért zavarja ez az embereket. Ha nem zavarok sok vizet, akkor miért kell piszkálni? :(


2015. jan. 21. 17:31
 1/9 anonim válasza:
100%
Az a helyzet, hogy én is ilyen vagyok, nem beszélek sokat, ha nincs mondanivaló, mert szerintem is értelmetlen üres szavakat dobálni, de ezt a dolgot nem értik meg azok akik a társaság középpontjában vannak és mindig a "gyengébbet" bántják vagyis azt aki biztos nem szól vissza nekik, mert az sokkal könyebb nekik gondolom. Nem kell megváltoznod, a barátaid ígyis, Úgyis kedvelni fognak es gondolom az o jelenlétük mar tobbet beszelsz.
2015. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben erény, ha valaki csak akkor beszél, amikor van mondanivalója. Szerintem az pofázik megállás nélkül, akinek enélkül szörnyen üvöltene a csend a fejében.
2015. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is csak akkor beszélek ha kell. nem járatom a szám mindenféle ökörségről, hogy én legyek a középpontban...
2015. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Az okos ember hallgat, és csak akkor szól ha biztos a dolgában.
2015. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én is csendes ember vagyok, de azt már megtanultam, hogy csak az az ember maradhat sikeres a mai világban aki ki áll az igazáért, és elnyomja a másikat.
2015. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki szeret sokat beszélni, és könnyen megy neki, mások csak bizonyos témákról, vagy csak bizonyos emberekkel érzik kényelmesnek, hogy beszéljenek, megint mások úgy általánosságban inkább hallgatnak. Alapvetően egyik se jobb a másiknál, embere válogatja, ki hogy érzi jól magát, emiatt csesztetni a másikat szerintem bunkóság (az persze más, ha pl valaki olyankor is pofázik, mikor mondjuk illetlenség). De az tény, hogy általában sikeresebbek azok, akik el merik mondani a véleményüket, vagy ki mernek állni magukért.
2015. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 yoshimitcu ***** válasza:
47%
Nem kell megváltoznod, úgy élj ahogy te jól érzed magad, ne úgy hogy másoknak próbálj megfelelni.én is csendes vagyok, de ha kell tudok ordibálni is. lexarom hogy ki mit gondol rólam, tetszik e neki hogy csendes vagyok vagy nem. ha nem ért a szóból hogy hagyjon békén lekell ütni. utánna nemfog csesztetni tuti. én hallgatni se nagyon szeretek másokat, főleg ha olyanokat beszél ami nem érdekel csak idegesít. akkor inkább legyen csend. Aki kihangsúlyozza hogy szerencsétlennek tart, és a szemedbe is mondja, azt hugy.ozd le, utánna verd ki a fogát. Engem kifejezetten idegesítenek a nagypofájú, állandóan ugató kutyák, kerülöm őket. Állj ki magadért, ha szóból nem értenek akkor üss. Ne hangember legyél hanem inkább cselekedj. Tapasztalat hogy aki egyszer nem érti meg amit mondasz, hogy szálljon le rólad, az nemfogja ha 30 szor mondod se, csak ha leütöd.
2015. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem is szóltak meg ez miatt. Mintha én írtam volna ki a kérdést.. :D

Viszont ha valaki rám akar kenni valamit, vagy valami hülyeséget beszél, aminek köze sincs a valósághoz, azt nem bírom, és igen, akkor eléggé határozott vagyok.

Viszont én szerintem kezdek megváltozni. Egyre többet beszélek manapság, viszont van mikor én is csak hallgatom a többieket, mert nincs mit hozzáfűzni a beszélgetésükhöz.

2015. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEM
2015. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!