Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok. Átlagos lány....

14 éves vagyok. Átlagos lány. Barba haj/szem. Csendes, visszahúzódó, csak a baráti körben beszédes az egész osztályban nem. Pletykálnak rólam h mekkora egy rbanc vagyok pedig semmit nem csináltam. Pasim sincs. Miért bántanak akkor?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem piszkálódásból,de bőrszíned nem írtad. Talán ha más akkor lehet amiatt
2015. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert csendes vagy és visszahúzódó!


Tipikus börtön szindróma, akit nem tudnak bepalizni, azt kikezdik, meg összeverik.

2015. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kingacorbi válasza:
Hát igen :/ Sajnos
2015. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert más vagy mint a többiek, az embereket ez pedig zavarja, mert eltérsz az általuk megalkotott "normálistól", a többségtől, nem vagy olyan mint ők és még sorolhatnánk... Az embereket ez gyakran zavarja, nem bírják elviselni. "Falkában" összetömörülve kiválasztottak maguknak és próbálnak összetörni, mert azt látják rajtad hogy gyenge vagy hozzájuk képest.

Két megoldás van. Vagy csatlakozol hozzájuk, próbálsz olyan lenni mint ők és elfogadtatod magad velük, "beilleszkedsz", amit én személy szerint nem tennék, mert így nem maradsz önmagad és szerintem nehéz is lenne, hiszen eleve visszahúzódó, csendes vagy. A másik lehetőség, hogy valamilyen módon erősebbnek mutatod magad. Nem fizikai erőszakot értettem, hanem azt, hogy lássák rajtad, hogy rólad nem lehet így beszélni, szórakozni veled. Ha piszkálódnak visszaszólsz, esetleg odamész beszélni velük erről a pletykálódásról, de hatásosan.

2015. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és a harmadik lehetőség meg hogy továbbra is eltűröd...
2015. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Van egy negyedik lehetőség is, hogy ha valaki olyannal barátkozol össze akinek nagy a hangja és megvéd tőlük. Akkor abbahagyják. :)
2015. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Firedoom ***** válasza:
100%
Erdekbol barátkozni h megvedjen?
2015. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
velem is volt már pont ez!! :D kerüld őket és olyanokkal legyél akik rendesek:)
2015. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!