Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lesz egy hétköznapi...

Hogy lesz egy hétköznapi emberből alvilági?

Figyelt kérdés
Hogy beszervezik dílernek,később csempésznek stb. de engem az érdekelne hogy MO. van ilyen? És hogyan lehet bekerülni dílernek ? És a bérgyilkosok hogy születnek?
2015. jan. 22. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondoom ugyanúgy születnek mint bárki más. Dílerek meg felénk csak cigányok vannak. Venni nem szoktam semmit tőlük, de megszámolni nem tudom, hányszor ajánlgatták már a cuccaikat buszon/buliban/állomáson. Szóval akármilyen jól fizet is én már csak elvből nem állnék be ilyen aljadékok közé. :D
2015. jan. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy mindenki egyenlő eséllyel születik meztelenül és ártatlanul. Persze az sem mindegy mibe születik bele, de a sors korrigálása mindenkinek megadatott. Ha leakarnám egyszerűsíteni, akkor úgy fogalmaznék, hogy pont úgy, hogy: Hogy lesz valakiből kőműves, ügyvéd, művész stb. Folytassuk azzal, hogy mi a hétköznapi: Az egyenlő esély mellett mindenkiben ott a hajlam valamire. Aki eddig hétköznapi volt, az csak látszat, a hajlam, a szunnyadó oroszlán valószínűleg már előtte is benne volt. Hogy bele keveredjen valamibe, ahhoz csak az kell ,hogy megjöjjön a lehetőség. Ez nem megy egyik napról a másikra, ez egy folyamat. Nyilván nem úgy kezdődik, hogy valaki becsenget az alvilági bár ajtaján, hogy : "Jó napot kívánok, díler szeretnék lenni."

Ez egy roppantul bizalmi állás.

A hétköznapi ember is sokszor mindenféle előzetes és tudatos tervezés nélkül sodródik bele egy új területbe, mialatt rájön, hogy ez fekszik neki és a munkaadói is felismerik, ha jó a képessége a feladathoz.

2015. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki olyan körben nő fel, olyan társaságba kerül, olyan barátai, ismerősei vannak. Ő is ezt az utat fogja választani, nagy valószínűséggel, mivel mindig ezt látta maga körül, ebben van otthon. Meg nyilván, aki rossz körülmények között nő fel, annak mások az esélyei a tanulásban is. Ezért sok lehetőség eleve ki van zárva a számára. Marad ez, amihez nem kell iskola.

Úgy egyik napról a másikra egy felnőttből nem lesz alvilági alak. Az egy hosszú folyamat.

2015. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Film van rola.

Al Pacino.Sebhelyesarcu.

nagy dumák vannak benne jókat lehet röhögni ,na persze ha van humorod..

2015. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ganjaman011 válasza:
olyan korbe kell kerulni...en sokat mozogtam ilyen dolgokban...dilernek nem lehet szuletni egyszeruen ha van ismeretseged meg beszerzo embered meg persze batorsagod akkor neki allsz es egy ket drogoson keresztul eljutsz tiz-husz drogosig!onnantol kezdve mar csak az a lenyeg hogy okosan csinald es alljanak mogotted
2015. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!