Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy jól szituált...

Hogy lehet egy jól szituált nő ennyire bunkó? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel sétáltunk, mikor odajött hozzánk egy kulturáltnak tűnő, jól öltözött, kb. 40 éves nő. Hogy segítsünk neki, mert a kocsijával a sáros részre parkolt és beragadt. Mondjuk, hogy ne haragudjon, szívesen segítenénk, csak hát mindketten szép cipőben vagyunk (magassarkú). De csak győzköd: neki nagyon fontos sietnie, gyerekért kell mennie az oviba. Hát jó, akkor próbáljuk meg. A nő beszáll a kocsiba, mi toljuk, de persze összevissza csúszkálunk és egy csomó fű meg sár ragad a cipőnkre. Aztán egyszer csak megindul a kocsi, a nő meg kikanyarodik az útra és elhúz. Semmi köszönet! Csak néztünk egymásra, hogy ez mi volt... A cipőmről meg nem is lehet rendesen leszedni a sárnyomokat, mehet a kukába... Hogy lehet valaki ilyen? És mit mondjak, ha összefutok ezzel a nővel még egyszer? (Nem túl nagy városban lakunk, úgyhogy előfordulhat.)


17/L



2015. jan. 23. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Cipődet kidobod, mert saras??? Víz nincs???
2015. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért ezt megnéztem volna. Egy középkorú nő az autóban és két tinilány körömcipőben kitolja a sárból. :D :D :D
2015. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha van tipped, hogy velúr magassarkú sarkáról hogy szeded le nyomtalanul a sarat, akkor ide vele, köszi! A víz nem sokat ér neki... Amúgy meg a kérdésemnek nem ez a lényege. :S
2015. jan. 23. 12:13
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezt az élethelyzetet én is megnéztem volna. xD Velünk is volt egyszer hasonló. Mi horgászni voltunk haverommal, jövünk hazafele a nagy zsákmánnyal, meg minden, hót fáradtak, sárosak vagyunk, erre egy nagy korosodó, potrohos cigány megállít minket. Mondja ott így drága testvíreim, meg úgy az Isten ádljon meg titeket segítsetek már betolni a kocsit. Lepattanunk a bicikliről, betoljuk, az meg elhúzott a p*csába, még csak az ablakon se dugta ki a fejét, hogy köszi, vagy húzd meg a f**szom, vagy legalább intett volna. Padlógáz azt csá. Mondom szép egy tál szamóca vagy te is. Szóval nem egyedi eset, de nekünk legalább nem ment tönkre a szép cipőnk. :D
2015. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
2015. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Biztos tényleg annyira sietett hogy elfelejtette megköszönni.

Ilyet én fiatalabbaknál tapasztaltam, egy 40 éves ember azért gáz ha csak úgy ellép.

2015. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem akár fiatal, akár idős, a segítséget illik megköszönni.


Persze kérdéses a szituáció, ha leáll megköszönni a segítséget, akkor megint leragad a sárban :D Vagy ha kimegy az útra, akkor ott megint nem áll meg a közepén. Persze függ a forgalomtól.

2015. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus emberi viselkedés, addig negédes könyörgő amíg el nem éri a célját ,utána a fejedre carik. Lásd még aggyákölcsön holnap eskü megadom című történetek
2015. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

#3 használnám a fantáziámat, az agyamat és az internetet.


ha egyik mód se megy, akkor elvinném egy cipőshöz, aki 1-2e ft-ért kipucolná!


Olajfoltot is ki lehet szedni egy perzsa szőnyegből nyom nélkül, akkor kis sár nem lehet nagy durranás.

2015. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha újra meglátod akkor egy kis gesztenyét vagy gumilabdát nyomsz a kipufogócsővébe :)

örülni fog :)

2015. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!