Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinalnatok?

Ti mit csinalnatok?

Figyelt kérdés
Ha egy 14-15 eves cigany gyerek beszolna nektek tobbszor is ?

2015. jan. 24. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a legrosszabb, amit tenni lehet, hogyha visszaszólsz nekik. Mivel egyik cigány ismerősöm (mellesleg jó barátom) szerint ők elég szervezettek, tehát könnyen lehet, hogy összeáll egy kisebb csapattal, és úgy kezdenek el szekálni.


Bár 14-15 éves korban ezt nem tartom túl valószínűnek, az ilyeneknek általában csak a szájuk nagy (és itt most nem csak a cigányokról van szó, hanem általánosságban a beszólogatós 14-15 évesekről).


Én továbbra is csak a sablon cselekvésmódot tudom ajánlani, hagyd figyelmen kívül! Engem is rengeteget szekáltak (nem cigányok), de én ilyenkor csak mosolyogtam vagy nevettem. Először hülyének néztek és keményebben próbálkoztak - elvették, elrejtették a cuccaimat, de aztán látták, hogy semmivel sem hozhatnak ki a sodromból, és azóta nem szekálnak.


Nem tudom, hogy a cigányoknál ez hogy megy, de nem vagyok rasszista, ezért szerintem ők se különbek.


17/L

2015. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es akkor ha AZT mondana neked, h b*sszam az anyadat ?
2015. jan. 24. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyenekkel nem érdemes leállni vitázni, mert hívja a kis Rikárdó az összes többi genetikai hulladékto és jó cgiányhoz méltóan 10-en mennek rád, aztán még téged vesznek elő, mert rasszista megfontolásból visszaszóltál szegény etnikumnak, akiket amúgy is elnyom a sok rasszista ebben az orszgában.
2015. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tobbszor is beszolt, ram emelte 2x a kezet minor elmentem mellette meg egyszer mondta is a fent leirt szavakat. Inkabb NE foglalkozzak vele ?
2015. jan. 24. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a füled mellett, hidd el nincs annál rosszabb az ilyenek számára amikor nem reagálsz a sértegetésre. Az a legröhejesebb amikor látod rajta, hogy mennyire szenved azért mert te levegőnek nézed és nem képes belőled kiváltani a megfelelő reakciót. Ezek az emberek direkt provokálnak, mert az jelent számukra kielégülést, ha látják rajtad mennyire esz a méreg miattuk. Szóval: Mély levegő és amikor már nem lát akkor röhög rajta egy jót! Attól meg ne félj, hogy tovább is csinálja, 1-2 ilyen fapofás, nem reagálok rá szituáció után úgyis keres mást akin élvezkedhet.
2015. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hagyjam figyelmen kivul ?
2015. jan. 24. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Választhatsz


A, figyelmen kívül hagyod, elkerülöd: Ez esetben megunja, azt nyugtod lesz


B, összeszólalkozol vele, netán összeverekedtek: Ez esetben hívja a nagy családját az éjszaka rátok gyújtják a házatokat, vagy megkéselnek a sötétben.

2015. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te vissza szoktál ugatni annak a kutyának, aki megugat? Ki nem sz.rja le, hogy egy ilyen embernek nem nevezhető féreg, mit mond anyámról?! Persze vannak normális cigányok, százból négy-öt, a többi, viszont olyan színvonalat képvisel, hogy jobb ha nemis foglalkozol velük, a kutya csak had ugasson, amíg megteheti. Fogy az emberek türelme, és jöhet még kutyákra dér!
2015. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!