Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek találkozzak vele?

Szerintetek találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Pár napja megismerkedtem a jatekstart.com/chat-en egy 24 éves sráccal. Azóta e-mailezünk, találkozni szeretne velem, én is vele, mert nagyon szimpatikus és nem zavar a korkülönbség, ami köztünk van. Azt szeretné, hogy a barátnője legyek. Szerintetek mit tegyek?

Komoly válaszokat várok. Előre is köszönöm.

L/14



2015. jan. 24. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tuti kamuzik. 14 éves fiúk nem kérdeznek rá, hogy a barátnőjük leszel e, nem, hogy 2 évesek.

Valaki szórakozik veled. Vagy talán te szórakozol velünk? :O

2015. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kiyoko22 ***** válasza:
Szia! AZ a helyzet, hogy én szerintem ez nem valami jó ötlet. Hiszek abban én is, hogy a korkülönbség nem számít, csak a szerelem, de nézzünk szembe a ténykkel. Egy 24 éves férfinak mások az igényei, mint egy 14 éves lánynak. Megpróbálni meg lehet, csak kicsit nehezebb lesz mindkettőtöknek.
2015. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Abba pl bele sem gondolsz,hogy egy 24 éves srác,nem csupán csak a kezed szeretné fogni,és csókolózni?Bár te életed,te döntésed,de ami fix,hogy az ő korában,a szex,amit biztos hogy akarni fog.
2015. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem 2, hanem 24*

De ha egy 24 éves egy 14 évessel akarna bármiféle kapcsolatba kezdeni az nem okosabb egy 2 évesnél.

2015. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát...ha én most 25 vagyok, de soha nem kezdenék 14 évessel, az gyakorlatilag még kisgyerek, 14 éves meg már felnőtt férfi.


Normális értékrendekkel rendelkező férfi meg nem kezd kislányokkal, és az is valószínű hogy megpróbálna elég hamar megfektetni.

2015. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt is vedd figyelembe, hogy ahogy te is írtad, pár napja ismerted meg, és rögtön a barátnőjének akarna tudni. Elég nagy rá az esély, hogy csak kiakar használni, valóban nem lenne túlzottan okos ötlet találkozni vele, miután veled végzett, keresne is egy másik 14 év körüli lányt.

21/F

2015. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az eszedbe se jut, hoyg kiadja magát valaki 24 évesnek, hoyg ilyen naív kislányokat szedjed össze, akit utána talán a folyóból halásznak ki? =/
2015. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele, nem jó ötlet!
2015. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igazából egy 60 éves perverz kamionsofőr, ne találkozz vele.
2015. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) A találkozót nem mostanra terveztem. Előbb jobban megismerem. Talán nem lesz belőle semmi. De tisztában vagyok vele, hogy mit akar egy 24 éves férfi.:) Tudnám kezelni a dolgot, azt hiszem.
2015. jan. 24. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!