Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek találkozzak vele?

Szerintetek találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Szóval fb-n megismertem valakit, illetve még nem igazán ismerem, csak most jelölt be és kezdtünk beszélni, de azt mondta, szívesen megismerne, és találkozhatnánk egyszer élőben is. Másfél hét múlva akár tudnánk találkozni.. de nem tudom, mit csináljak. Nekem szimpatikus, de kicsit félek ezektől a netes ismerkedésektől, annyi rosszat hallani.. De ő jófejnek (és valós személynek) tűnik. én 18 vagyok, ő 4 évvel idősebb. Szerintetek találkozzunk? Még sosem találkoztam így valakivel, hogy alig beszéltünk valamennyit a neten. Illetve összesen 1 emberrel találkoztam élőben, akit az interneten ismertem meg, de vele is csak több év beszélgetés, kamerázás stb. után.
2014. okt. 28. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Régen a randik nagy része ilyen volt:) Fogd fel egy izgalmas kalandnak:) Menj el, és érezd jól magad:) Sose lehet tudni, mi lesz belőle:)

Lehet egy életre szóló barátság, vagy egy igazi kapcsolat.

2014. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ugyan igy fb-s beszelgetesen keresztul talaltam meg a mostani baratomat akivel 2honapja jarunk. Egyaltalan nem bantam meg,es az elso talalkozas is jo volt pedig nagyon feltem tole. a tesom is ugyan igy talalta meg a mostani parjat es nekik is nagyon jo kapcsolatuk van. Ugyhogy szerintem batran menj el,nemkell felni tole:)
2014. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 t_GaRami_a ***** válasza:
Menj el, max. úgy intézed, hogy forgalmas helyen találkoztok, egy zsúfolt helyről csak nem rabol el, bár eleve kétlem, hogy ilyesmi történne.
2014. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!