Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a hibákat helyre...

Hogyan lehet a hibákat helyre hozni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, de úgy érzem nagyon sok rosszat tettem az életben. Sokat hazudtam, ártottam másoknak, holott régen nem ilyen voltam. Nem tudok nemet mondani, ezért általában mindenkinek hazudok. Önző vagyok, sokszor csak magamra gondolok, holott régen szívből jött a sok jó cselekedet. Hogyan tudnám a sok rosszat helyre hozni? A lelkiismeretem bánja.
2015. jan. 24. 23:48
 1/1 anonim válasza:
75%
Ha bevállalósabb vagy: van egy sorozat. 'A nevem Earl' ez a címe. A lényeg az, hogy a hapsi vezet egy listát az összes rossz cselekedetéről és mindet helyrehozza. Egyfajta dologban hisz aminek a neve 'karma'. Nemtudom hallották már-e róla, de a lényege hogy ha rosszat teszel, rosszat kapsz, ha jót akkor jó történik. Ha mindenképpen meg akarsz szabadulni a bűntudattól akkor személyesen próbáld kiengesztelni a sértetteket :)
2015. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!