Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elképzelhetőnek tartjátok,...

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy van olyan cég, ahol a munkaerőnek Iphone-t adnak év végén cserébe a jó munkáért?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, bár a 99,99%-uk nem ilyen.
2015. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El. Az egyik korábbi munkahelyemen maga a termékeket gyártó cég jutalmazta azokat, akik nagy összegben segítették az eladást, pl kávéfőzőt lehetett kapni x eladás után.
2015. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A párom egy gyárban (!) dolgozik, és 13. havi fizetést kaptak, 109 ezer Ft-ot. Az már majdnem egy iPhone. És akkor itt még nem is egy jól menő üzleti cégről (bár egy jól menő gyárról) beszélünk. Szerintem simán lehet.
2015. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen is, de sajnos nekem még a minimálbéres fizetésemre is most közölte a főnök, hogy "túl vagyok fizetve"...
2015. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm külfödön dolgozik logisztikus ként. Ő tavaly egy új iphone-t kapott karácsonyra a fizetése mellé ( a cégtől).
2015. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az árát szokták odaadni, pl férjem karácsonyra 350eFt jutalmat kapott, de el tudom képzelni, persze.
2015. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a középvezetők kaptak karácsonyra.
2015. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk most éppen útilaput osztogatnak, az már kb. egy negatív Iphone :(
2015. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Persze van de el is lophatod
2015. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A fönökömtöl kaptam én már egy tábla csokit is ajándékba.... Örültem, hogy egyáltalán gondolt rám. A gesztus a lényeg, nem az ajándék értéke. Persze sok-sok pénznek én is jobban örülnék, de a csokit is szeretem :-)
2015. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!