Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinikán van egy...

Debreceni Klinikán van egy indiai doki, az előző babámat véletlenségből nála szültem, Dr. JASHANJEET SINGH, JJ dokinak becézik, valaki fogadta már fel? Mennyit kér? Elképzelhetőnek tartom azt is hogy egy forintot se, de azért érdekelne.

Figyelt kérdés
Annyira lelkiismeretes volt, és hihetetlen törődő, hogy a következőt is nála szeretném szülni! Egy fillért nem kapott mégis fél óránként rám nézett, és még szülés után is meglátogatott nagyon kedves volt tényleg! Lehet a neve nem segít majd, de ő az egyetlen indiai turbános doki a debreceni klinikán, őt tuti mindenki ismeri :D

2014. okt. 14. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is nála szültem véletlen vagyis ő volt bent a császáromnál végül :) Nagyon kedves és törődő, de fogalmam sincs, mennyit kérhet! Én a helyedben megkeresném, rengeteget dolgozik, szinte mindig bent van!
2014. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostmar eleg aktualis a kerdes mert babat varok 😄
2014. nov. 19. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Az én sogónőm nála szült. Majd megkérdezem, hogy mennyit kért.
2014. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Èn ùgy tudom őt nem lehet felfogadni mert mèg nincs ott a tanulmànyaiban, valamennyi szülèst le kell vezetni....

Krasznai Zoràn "csapatàhoz" tartozik....

Vagyis àprilisban mèg így volt...

2014. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azért én tudnék olyan dokit mondani a klinikán akinek nem volt gond anno, hogy rezidens és simán vezethetett le szülést a saját kismamái számára. (Minden csak időzítés kérdése. Egyébként én nem hiszek ebben a ki mennyit kér dologban, ezt a kérdést a kismamák generálják maguknak, aztán mennek a pletykák és mindenki ezeknek dől be. Az én orvosomnál sem hozódott fel a pénz kérdés az egész 9 hónap alatt. A rokonságban is most több kismama szült, különböző helyeken és más-más orvosnál, náluk sem merült fel a kérdés. Mindenki annyit ad, amennyit saját belátása szerint odaszán. (A 4.nek: Zoárd és nem Zorán
2014. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek! Kozben talalkoztam egy kismamaval aki azt mondta hogy nem fogad el semmit.. Na de mindegy nem tudom hogy lehet e nala szulni az elozo is sikerult valahogy :D majd megkeresem kesobb es rakerdezek akkor azert a sogornodet kerdezd meg ha tudod :)
2014. nov. 21. 14:24
 7/9 Pimpike85 válasza:
Sziasztok! Pont most kerestem rá erre a dokira. Ott voltam ma Nála rendelésen, és imádtam, amilyen kedves volt. Fel lehet Őt fogadni, kiderül végül? Érdekelne, h mit tudtatok meg azóta róla... köszönöm szépen a segítséget! :)
2016. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! Nem tudom olvassa-e valaki ezt a kérdést még, de engem is nagyon érdekelne ez a doki. Tegnap ő rendelt és tényleg valóban nagyon szimpatikus volt számomra is. Elég sok idő eltelt már a kérdés feltevése óta, azóta valaki esetleg többet tud róla?
2019. júl. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
3 évvel ezelőtt 29.hétre Hellp szindrómával váratlanul nála született meg a kislányunk. Nem volt fogadott orvos,de hihetetlenül kedves,emberséges doki! Nagyon örülök,hogy hozzá kerültünk. 2,5 hónapon keresztül többször is megvizsgàlt,meglàtogatott az osztályon és császár után is lement az intenzívre megnézni a kislànyunkat. A 6 hetes kontrollt is magától mondta,hogy szívesen megcsinálja,ha szeretném. Csak ajánlani tudom.
2019. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!