Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy fiu, aki...

Mit tegyek? Van egy fiu, aki belepett a "tetszes zonamba". Mondta, hogy nem egy romcsis fiu, de van, hogy kikerul, ram se nez. Fogalmam sincs miert. Hogy tudnam 100%ig elnyerni a tetszesemet?

Figyelt kérdés
Altalanos iskolas lany vagyok es ugy erzem tetszik nekem. Mikor beszol es en probalok besertodni lany hisztibol o meg ram nez es megallhatatlanul mosolygok. Visszamosolyog. Neha ugy tesz, mintha kellenek, neha mint ha nem. Kimondta mar, hogy szeret, de meg is olyan bizonytalan vagyok. Neha siman elsetal mellettem, maskor meg majdnem a nyakamba van. Sot, megesik hogy leszar de volt mar olyan is mikor 10percig rolam beszelt. Neha sokaig olel, maskor meg ridegen karol at. Van, hogy ram ir es egesznap beszelunk, ad2, hogy tobb napig nem ir. Mindig magamon erzem a tekintetet, de felmerult bennem, hogy mast kepzel a helyemre. Paranoias vagyok egy kicsit eterem

#fiú #lány #tetszés #vajon erdeklem #gyerekesen erzem magam #es o
2015. jan. 25. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Fiatal tapasztalat nélküli fiúknál ez teljesen normális.

Ha népszerű derítsd ki hogy volt-e már sok barátnője, csajozós-e.

Ha igen lehet hogy veled is csak játszik vagy kihasznál mert féltékennyé akar tenni valaki mást. Ezt megpróbálhatnád kideríteni.

Nem érdemes viszont azon törni magad hogy jobban tetszél neki. Legyél önmagad, esetleg hordd néha másképp a hajad, használj valami parfümöt de ne ess túlzásba. Lehet hogy észreveszi, lehet hogy nem, de legalább megpróbáltad.

A lényeg hogy ne próbáld másnak kiadni magad csak hogy tetszél neki.

2015. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!