Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy fogalmam...

Davidusimusu kérdése:

Miért van az, hogy fogalmam sincs milyen vagyok? Mármint igazából, legbelül. Többi lent.

Figyelt kérdés

Próbálok rájönni már nagyon régóta, hogy mi is az én stílusom, az én világom,de nem tudok rájönni magamtól. Tudom ez hülyeség, mert az embernek tudnia kell milyen, mert más nem tudhatja helyettünk, viszont én teljesen tanácstalan vagyok. Talán azért, mert nekem nem nagyon van olyan ami nem tetszik(zene,film,stb.).Mindenhol csak ezt olvasom "Ha valaki meri vállalni saját személyiségét az öltözködésben, az az ő igazi stílusa.",de ha nem tudom milyen is vagyok igazából, akkor hogyan dönthetném el? Én az vagyok egy ismeretlen társaságban, aki a kezdetekben csendben marad,figyel és amikor megismeri a többi ember tulajdonságait, akkor kezd el társalogni azzal a személlyel, aki szimpatikus számára. Engem minden érdekel, az állatok,természet,filozófia,tudomány,divat,film rendezés,autó-motor,kamionozás,rendészet... És még sorolhatnám! Vagy ha például a filmeket nézzük, akkor imádom a sci-fi-t,de szeretem a drámát, a romantikát..

Egyszerre vagyok lusta,de maximalista is, így azokban kitartóbb vagyok, amit könnyebb végrehajtani,megcsinálni. Nem tudom mit írhatnék még, mert még én sem tudom :) De nagyon remélem érthető volt amire gondoltam. És remélem nem néztek majd hülyének! :)



2014. okt. 9. 03:08
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Amiben jól érzed magad!Ennyi.
2014. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Egy tulajdonságodat elfelejtettél megemlíteni: exhibicionista is vagy. Csak hogy tudd.
2014. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hm 90% ban ez rám is igaz akartam is egy ilyen kérdést feltenni
2014. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak írnám, hogy pontosan az ellentéte vagyok. De írtam is, hogy addig egy ismeretlen társaságban nem csinálok semmit, amíg meg nem szemléltem, hogy milyenek... Nem értem ezek után neked, hogy sikerült azt levenni, hogy exhibicionista vagyok. Már az is idegesít, ha sokáig néznek, nem hogy még mutogassam magam és felkeltsem magamra a figyelmet, vagy én legyek a középpontban!
2014. okt. 9. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Abból következtettem, ahogy és amilyen részletességgel bemutattad magad. Hogy ráadásul -érzésem szerint- enyhén önfényező volt, az már csak hab a tortán.

Különben pedig megnyugtatlak, az önismeret hiányával sokkal többen küzdenek, mint gondolnád. Vagyis nem küzdenek, mert fogalmuk nincs róla, hogy nem jó az önképük. Lehet hogy én átlag alatti képességekkel rendelkezem, de nekem vagy 50 évembe telt, hogy úgy-ahogy helyre tegyem magam. Úgyhogy csak türelem!

2014. okt. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért próbáltam minél több dolgot leírni magamról, mert gondoltam így hasznosabb tanácsot tudna adni valaki. És egyébként nem fényeztem magam, szimplán ennyi minden érdekel. Imádok új dolgokat, érdekességeket megtudni, felfedezni. Csupán ennyi az egész.
2014. okt. 12. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!