Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet így feljelenteni...

Hogyan lehet így feljelenteni valakit?

Figyelt kérdés

Állítolag a képemmel és nevemmel felregisztrálltak egy melegtárskeresőre(nem vagyok meleg) és terjesztették hogy meleg vagyok..

Tervezzük a családdal hogy feljelentjük, viszont egy baj van, nincs meg az a profil, ami megvolt, vagyis törölte.

Planetromeo.com on volt fent.

Ha törölte, hogy lehet így megtalálni???



2015. jan. 25. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha tudod a felhasználónevet és írsz az oldalon az adminnak, ő tud majd mondani hozzá IP címet, ezen már el tudnak indulni a rendőrök. De szerintem először rendőrségi feljelentés kell hozzá és majd csak nekik fogják kiadni, neked nem hiszem... /tudod, azok a fránya személyi jogok, amik a bűnözőket talán jobban védik, mint a károsultat.../
2015. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként vagy valamelyik h*lye haverod volt az és gondolta jó poén lesz, vagy valaki, aki nagyon utál téged. Van olyan a környezetedben, akinek okot adtál ilyesmire? Aki ennyire pikkel rád? Megosztotta valaki a barátaiddal, hogy "te" fent vagy azon az oldalon? Ki szivárogtatta ki? Kitől kaptad az infót? És ő?

Szerintem így még te is el tudsz jutni a legelső emberig...

2015. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Ha tudod a felhasználónevet "

De törölte a fiókot, elvileg akkor azon az oldalon minden törlödik, az egész regisztráció...

Nem tudok embert aki ezt csinálta volna velem.

Mondták most a haverok

2015. jan. 25. 23:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És te konkrétan láttad a fotókat, screenshotokat arról az adatlapról?

Szerintem akkor csak szívatnak... És ők miért nézegetnek meleg társkeresőn adatlapokat?? Ki kezdte el mondani?

Valószínűleg csak szívattak...

2015. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Megvolt adva a facebook linkem azon az adatlapon, és még írtak is rám melegek.

És van egy link, amivel elvileg hozzálehetettférni ahoz az adatlaphoz, de akárhogy próbálom beütni a pontos linket, azt írja ki hogy törölt profil.

A linkből meglehet tudni az IP címet?

2015. jan. 25. 23:53
 6/15 anonim ***** válasza:

A linkben benne van a felhasználónéva sok krixkrax között. Ez alapján (felhasználónév és IP) már meg lehet találni az illetőt...

De nem a haverjaid voltak? Szívás, ha feljelentést teszel és kiderül, hogy közülük valaki...

2015. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja, az IP címet a linkből nem tudhatod meg!

Azt csak azok tudják megmondani, akik hozzáférnek a szerverhez, illetve az oldal adatbázisához...

2015. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Most akkor meglehet tudni vagy nem?

Nem érdekel ha a haverjaim közül van, szóval meg lehet vagy nem?

Igen vagy nem?

Gyorsan kéne!!!!!!!!!!!!

2015. jan. 26. 00:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezt már leítram! Meg lehet tudni a felhasználónév alapján.
2015. jan. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De hogyha nincsen IP cím?

Még akkor is?

2015. jan. 26. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!