Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudom őket feljelenteni?

Hogy tudom őket feljelenteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindenki úgy kezelt, mintha homo lennék. Én kerültem minden társaságot. Végül magántanuló lettem. Aztán feketén dolgoztam. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy engem figyelnek, rólam beszélnek. Társasházban lakók, egészen máig egy c. norina j. megbízására minden cselekményemet kommentálták a szomszédaim. Nem tudom honnan. Az utcán se volt nyugtom. Olyanokat találtak ki, hogy nekrofil vagyok, és egyéb ocsmányságokat. Az anyám állami alkalmazott. Halkan hallani mit mondanak. Mit tegyek. Nem vagyok elmebeteg.

2014. jún. 17. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy te kicsit paranoiás?
2014. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha van ellenséged vagy vkit megbántottál -egyszerűen nyomon tudja követni az életed. pl. telodra gps tudja mikor hol vagy kit hívsz stb.gépedre kémprogram-tudja hova készülsz kivel beszélgetsz melyik suliba meloba jársz..
2014. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok elmebeteg."

Mondod te, de az öndiagnózis büdös. Menj el szépen egy orvoshoz és meséld el neki is, hogy az iskolától kezdve, a szomszédaidon át, az idegenekig az utcán, mindenki téged figyel és rólad beszél... ha ezek után az orvos is azt mondja, hogy nincs a kis fejecskédben semmi baj, akkor jó, de addig minden amit írsz, csak egy paranoiás ember túlzó fantáziája.

2014. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!