Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek melyik szereplő tetszik...

Nektek melyik szereplő tetszik a The Walking Dead sorozatból?

Figyelt kérdés
Aki nézi

2015. jan. 26. 14:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát én sem. Kis sunyi dög volt, de az verte ki nálam a biztosítékot, hogy meg akarta ölni Ricket.
2015. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Aki az állítólagos legjobb barátja volt.
2015. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
57%

Akiket kedvelek: Morgan, Daryl, Carol, Carl, Michonne, Merle, Shane, Sahsa, Bob, Rick *az első 4 évadban rühelltem, de az új énje bejön. Ilyennek kellett volna lennie a kezdetektől.

Akiket rühellek: Dale, Lori, Beth, Maggie, Tyreese, (a pap), Eugene, Abraham

*A többiek semlegesek


Shane-ben pedig én azt kedveltem, hogy volt hozzá gyomra, hogy megtegye, amit a csapat érdekében meg kell(ett volna) tennie. Nem töketlenkedett úton-útfélen, mint Rick. És emellett a Rick-kel való vitáikban is mindig Shane-nek volt igaza:

- Rick visszamegy a fegyverekért és Merle-ért. Shane mondja, hogy elviszi a csapatból az erősek felét, és gebasz lesz, ha rájuk támadnak a kóborlók, és végül úgy is lesz. Ráadásul Rickék Merle-t sem találják, és még a fegyvereket is majdnem otthagyják.

- Shane mondja, hogy induljanak a katonai bázis felé, Rick mondja menjenek a kutatólabor felé... Utóbbi mellett döntenek, és majdnem meghalnak.

- Shane feláldozta Otis-t, hogy megmentse Carlt. Enélkül Carl már nem élne. Rick nem lett volna rá képes.

- Elkapják azt a gyereket a kocsmánál. Megmentik, elviszik a farmra, terrorizálják, megkínozzák. Shane a csapat érdekeit tartja szem előtt, mikor azt mondja, hogy a srác élve nem távozhat, mert bajt hoz a csapatukra. Rick a saját lelki üdvét tartja szem előtt, s végül ez a konfliktus vezet ahhoz, hogy megölje Shane-t, ami pedig ahhoz vezet, hogy a kóborlók lerohanják a farmot.


Azért akarta végül kinyírni Ricket, mert rossz vezérnek tartotta őt, aki veszélybe sodorja a csapatot - amiben lássuk be, igaza is volt. Rick a legelejétől kezdve alkalmatlan volt a csapat vezetésére. Sorban hozta a rossz döntéseket, csak a szerencsén múlt sokszor, hogy életben maradtak. Még csak karizmatikusnak sem lehetett mondani, sokáig: pl. amikor a Kormányzóval tárgyal, a félszemű gyakorlatilag felfalta őt az egyéniségével. Végig dumál, arcoskodik, Rick meg csak ott ül, és néz ki a fejéből, mint egy kisdiák. Egészen addig nem láttam a potenciált Rickben, amíg ki nem harapta a csávó nyakát, hogy megmentse a fiát és barátait. Nálam innentől számít tökösnek és jó vezérnek.


Visszatérve Shane-re, az egyetlen, amit geny*ságnak tartok Shane részéről, hogy folytatni akarta a viszonyát Lorival, miután Rick visszajött. Igazából semmi mást nem tudok a rovására írni. Tökös, volt gyomra, hogy magára vegyen iszonyú terheket, hogy ezáltal megmentse a szerettei életét. Szerintem az egyik legreálisabb karakter volt a sorozatban. Sajnálom, hogy ide lyukadt ki a történet. :( :) Bocs a kisregényért!

2015. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
azta mennyit irtal :o
2015. jan. 31. 14:24
 25/27 anonim válasza:
*Bocsi. :) Egy kicsit belelendültem. De ti kérdeztétek, én csak válaszolni próbáltam. :)
2015. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
egyértelműen Daryl a kedvenc a kezdetektől :)))
2015. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Michons (my kedvenc XD ) Daryl (másik) Carl , Rick , Judit (mellék kedvencek )
2015. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!