Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a Szulejman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Szulejman sorozatban (aki nézi) mostanság szereplő (ma láttam csak benne) Aybeige asszonyról? Csak nekem tetszik jobban, mint az összes többi nő abból a sorozatból?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem ezek a gyengéim valamiért. Nem a Hürrem.


2014. jún. 25. 21:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2014. jún. 25. 21:48
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Az hogy a magyar nép szégyene, hogy ezt a sorozatot vetítik ebben az országban, az meg hogy van aki még nézi és beleéli magát az nem normális és nem igazi magyar, nincs tisztában az értékeinkkel, múltunkkal
2014. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csodálatos
2014. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pedig Hürremnél szebb nincsen a sorozat szereplői között!!!
2014. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mind érdekesen néz ki, török szépségek, az ottani nézetek szerint ők a jó nők. Ez az Aybeige (így kell írni?) szerintem "európaibb", jobban hasonlít az általunk megszokott médiában megjelenő nőkhöz. Meg nem ronda, na.
2014. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

itt egy még jobb:

[link]

2014. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ebbe a sorozatbe szerintem a szolganők általába jobban néznek ki mint a föszereplök
2014. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nirata ***** válasza:
Szimpatikusabb karakter mint a többi
2014. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem Mahidevran jobb nő
2014. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem Aybige meg Hürrem messze a legszebbek a többiekhez képest!!!!!!
2014. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!