Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minden exevel barati kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden exevel barati kapcsolatot ápol, engem idegesít, letilt facebookról, elfordul, ha meglat az utcán, miért csinalja ezt velem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakított velem,úgy,hogy egyik nap még a közös eletunket tervezte,masnap mar kulon voltunk.Egy ideig kerestem, majd mikor kezdtem massal ismerkedni,elkezdtett a legjobb bnomre raakaszkodni es olyanokat mondott,amiktudta,hogyidegesítenek engem.Amiota nem veszek rólatudomast,letiltott es elfordul,ha meglat.

2014. dec. 25. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én sem tudom a választ, de talán mert még fájó pont lehet neki, vagy nem akarja látni mit csinálsz, vagy szimplán haragszik. Engem is letiltott exem holott baráti kapcsolatban van a többi exével. Lehet a többi exével is így volt először mielött meg emésztették a sérelmeket és tudtak barátként beszélni.
2014. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egyik napról a másikra történt minden, akkor vagy te rontottál el valamit, amit még úgy látszik azóta sem találtál ki, vagy ő talált valamit az életében, ami nem fért össze veled.


Viszont az, hogy más kapcsolata van veled, mint a többiekkel, nem feltétlenül rossz. Sokkal jobb állapot a gyűlölködő távolságtartó, mint a közömbös barátság. Miért? Mert onnan még van visszaút.

2014. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!Igazabol o csinalt hulyeseget es mivel a csendes megbeszeles es nem a veszekedes hive vagyok elmondtam,hogy az adott dolog mennyire rosszul esett,de bekeben es jokedvuen koszontunk el egymastol.Szerintetek szakithat valaki azert.mert annak ellenere ,hogy szeret megelozi,hogy en szakitsak vele?
2014. dec. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!