Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfelejteni egy...

Hogy lehet elfelejteni egy szerelmet? . Ha az akibe szerelmes lettem nap mint nap látom és első látásra beleestem. Rendesen.

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd elfelejteni? Ha nap, mint nap látod és tényleg beleestél, akkor én adnék magamnak egy esélyt és bepróbálkoznék a csajnál. :)
2015. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy első látásra szerelem. Az nem szerelem.

Akkor csak egyszerűen tetszik valaki a kisugárzása, külső tulajdonságok alapján... De szerelmes ennyitől nem leszel.

Ha szerelmes vagy akkor gondolom időközben beszéltél is vele és ismerkedtél, ami miatt annyira vonzódnál hozzá.

Miért akarod elfelejteni? Tán biztosra tudod hogy nem lehetséges vele a párkapcsolat?

Próbáltad már? Ő maga mondta?

Több infót is írhatsz.

Próbáltál már közeledni?

Ha nem igazán menne és nem akarja, akkor hagyjad.

Ne gondolj rá és tereld el mással róla a figyelmed.

2015. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy masik szerelemmel.
2015. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is beszélgetned kéne vele
2015. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tyüha jó kérdés :) de ha már tudod rá a válaszd oszd meg velem is kérlek :)
2015. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért is próbálkozz, mert akkor rákényszerül, hogy ő is kiterítse a lapjait, meglátod picit a valódi, belső arcát. Fordulhat úgy, hogy fél perc alatt szinte tökéletesen kiábrándulsz belőle, és többet már nem fáj. Egyszer jártam így egy rossz természetű lánynál.

De neked azt kívánom, hogy inkább jöjjön be az ismerkedés és legyetek boldogok.

Utánanéztél, hogy van-e neki barátja? Vagy az a legnagyobb baj, és azért kellene felejteni, mert a lány már jár valakivel?

2015. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Három lehetőséged van.


1. Továbbra is nézegeted, és róla álmodozol, aztán előbb-utóbb elmúlik/összejön valakivel a csaj stb. és aztán magadat fogod hibáztatni, hogy miért nem próbálkoztál be, hogy lehettél ilyen töketlen béna.


2. Bepróbálkozol és elutasít. Hidd el, ez jobb az elsőnél, mert így legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad, és legalább tudni fogod, hányadán vagy. Ha tudod, hogy a csajnak nem kellesz, könnyebb úgy elfelejteni. Főleg így, hogy ez igazából nem is szerelem a részedről, max. fellángolás.


3. Bepróbálkozol, és sikerrel jársz, és boldogan éltek, amíg össze nem vesztek és nem szakítotok/vagy míg meg nem haltok.

2015. jan. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!