Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy első másodpercekben, amikor látom a barátomat, úgy érzem, nem vagyok bele szerelmes egyáltalán, aztán pár perc után újra és újra beleszeretek?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez mi
2015. jan. 17. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos amnéziában szenvedsz.
2015. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen. Nekem pl olyan volt, hogy sokáig nem láttam valakit egy visszautasítás után, aztán mikor újra találkoztunk, akkor elkezdtem filózni, hogy ebbe voltam én szerelmes, nincs benne semmi extra. Három napra rá újra beütött. Ez van. Nálam a szemkontaktus ami sokat számít, lehet, hogy nálad is.
2015. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán nem a külsejéhez vonzódsz elsősorban, hanem a belső értékei miatt szereted. amik meg ugye akkor idéződnek fel, mikor már hallod a hangját, beszéltek, etc
2015. márc. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Btgllt válasza:
Ooooo ez ismerős :p de szerintem ti kevést taliztok.ugye? :))
2015. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!