Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplók című sorozatban...

A Vámpírnaplók című sorozatban Elena tényleg 4 évadon keresztül jár Stefannal, utána viszont teljesen Damonbe szerelmes? Ez így nem furcsa? (nem láttam a sorozatot, csak az első 2 évadot, úgyhogy kérlek, kevés spoilerrel)

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha érdekel, hogy mi lesz akkor nézd meg.

Egyébként, nem, nem így van.

2014. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éppen arra lennék kíváncsi, hogy most akkor már előbb is érezhető lesz, hogy Elena Damonbe szerelmes? Egyébként meg fogom nézni, csak érdekelne, mert jelenleg nehéz elképzelni, hogy egyszer majd Damont választja.
2014. okt. 31. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elena a 3.évadban kezd el érezni Damon iránt szerelmet szóval fel van építve a dolog és nem egy csettintésre történik az egész.
2014. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Okot fog adni rá a sorozat, hogy Elena miért szakít Stefannel és,hogy hogyan fog beleszeretnu Damonbe.Ha odaérsz majd minden világos lesz és érteni fogod!
2014. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 1. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a sorozat a leges-legelejétől arról szól, hogy Elena érzései hogyan változnak Damon iránt!félelem,gyűlölet,hibák,barátság,bizalom,védelmezés,támogatás,vágy, és végül Szerelem! Ahogy a legnagyobb videomegosztón is szó van róla: Egy hajó a kikötőben biztonságban van, de nem ez az amiért épült.Stefan Elena kikötője, de Damon az ő óceánja:)
2014. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én úgy tudom 3 évadon át és Damonnel pedig a 4. évadban jön össze azután csak Damonnel lesz.
2019. júl. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!