Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki első pár alkalommal...

Valaki első pár alkalommal bunkónak tűnik, majd rájöttök, hogy annyira nem is az. Veletek is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés

Írhattok példákat is.

Én most az autószerelővel voltam így. Már párszor voltam nála, de nem a kedves természete miatt jártam hozzá, hanem mert megbízható és ügyes szerelőnek tartom. Nem utolsó sorban jó áron dolgozik és Ő van hozzám a legközelebb. De mindig mondtam is a férjemnek, hogy hát ennek a pasinak aztán van egy fajta stílusa. De ma valahogy hirtelen másképp láttam. No nem félre érteni, nem tetszett meg, csak megláttam valamiért a másik oldalát. Többnyire inkább fordítva szokott lenni a csalódás, szimpatikus valaki, aztán idővel kiismerem és rájövök, hogy mekkora gyökér.


2014. aug. 29. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen srácok olyanok mint a süni:D Érdemes óvatosabban közelíteni hozzájuk-de megéri.
2014. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Közelíteni nem akarok, különben a szerelem,szex kategóriába írtam volna, de azért köszi. :-D

Persze ezt most ráértem egyéb esetekre, mert a süni ugyan szúrós, de egy nagyon kedves állat. :-)

2014. aug. 29. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Még technikusin volt egy srác, menő kinézettel, motoros. Na mondom, ez tuti nagyképű srác lesz. Aztán megismertem és rájöttem, hogy addig nem találkoztam olyan rendes emberrel mint amilyen ő.

Na meg Jamie Lannisterről is ezt gondoltam, amíg be nem fejeztem a Kardok viharát.

2014. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!