Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul, hogy az...

Veletek is előfordul, hogy az utcán, vagy bárhol lekezelően beszélnek veletek? Én nagyon a szívemre veszem az ilyet. Nektek is rosszul esik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkivel elő fordul. Egyre jobban szeretem a teknőseimet!
2013. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
velem nem fordult még ilyen elő :)
2013. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igen sajnos egyre tobb az ilyen...es igen nekem is nagyon rosszul esik
2013. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott rosszul esni. Ha egy ismeretlen ember bunkó, aki nekem semmit nem jelent pl. az eladó viselkedik lekezelően, vagy egy tolakodó öregasszony szól be, esetleg a színes bőrűek, általában nem reagálok rá semmit, sokan csak azért kötnek bele a másikba, mert balhét akarnak, erre én meg nem vagyok vevő. Persze vannak kivételek, amikor nagyon pörgök, vagy éppen rossz a kedvem, akkor nem mindig hagyom szó nélkül. Volt, hogy elküldtem valakit az anyjába, de olyan is, hogy az emberke pofájába röhögtem, de különösebben nyomot nem hagytak bennem ezek a szóváltások.
2013. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak úgy az utcán valaki úgy fordulna felém, hogy megsért, leordibálnám. Ha olyan helyen lennék, ahol ez nem illik (bolt pl.) és érezném, hogy lekezelnek, megmondanám, hogy köszönöm a kiszolgálást, többet ide nem jövök, és kisétálnék. Kórházban és hasonló helyeken persze ezt nem lehet megtenni, ott nem csinálnék belőle ügyet.
2013. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semennyire sem érdekel. A hangulatomtól függően választom meg, hogy hogyan reagáljak, meg attól függően, hogy más mit és hogyan mondott nekem. Meg azt is figyelembe veszem, hogy mivel tudnék a legjobban a lelkébe taposni.
2013. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy tök ismeretlen bunkózik velem, akkor az nem érdekel, rá hagyom a dolgot, biztos rossz napja van. Aztán elmondom valamelyik ismerősömnek, hogy "Képzeld milyen egy bunkó eladóval/buszsofőrrel/gyerekkel találkoztam ma..." és megnyugszom.
2013. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig a szívemre vettem.Aztán rájöttem,hogy mindig is lesznek ilyenek,úgyhogy már lesz..rom őket.Saját magukkal van bajuk,és bele akarnak rángatni mást is,hogy legyen kin kitölteni.ennyi.
2013. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!