Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az érzésetek akkor amikor...

Mi az érzésetek akkor amikor az előtt a kápolna előtt mentek el ahol az egyik családtagodat, gyászóltátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mert,nekem 2011-ben ment el a mamám és ő volt a 2.legjobb barátom anyán kivűl :(

én végignéztem az egész temetést,de azúta nem szeretetk a kápólna felé menni:(

9 éves voltam ,most 13L



2015. jan. 31. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ritkán járok arra, ahol nagyimat eltemettük, de engem is elfog egy kis szomorúság és az ő hiánya, ha meglátom a helyet. Természetes érzés, de ha majd idősebb leszel, megtanulsz szembenézni vele, és a fájdalom mellé belenyugvást is érzel majd. És akkor egyszerre leszel boldog és szomorú is.


Nagyon kedves vagy, hogy így szeretted és így emlékszel rá. Nagyszerű kislány lehetsz, és biztos vagyok benne, hogy a mamád nagyon boldog volt, hogy Te vagy az unokája!

2015. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!