Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómába tervezek utazni egy...

Rómába tervezek utazni egy hétre. Valaki aki járt már ott, tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Mivel érdemes kiutazni,érdemes e idegenvezetőt fogadni.

Egyáltalán megéri kimenni csak úgy magamnak megvett repülőjeggyel vagy busszal és magam foglalta szállással vagy mindenképpen előre leszervezett utat válasszak?



2014. szept. 6. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, Roma nem a harmadik világ hogy szervezett úttal lehessen csak menni. Vagy annyi fölösleges pénzed van?

Persze hogy megéri kimenni, történelmi emlékek, Vatikán stb.

Repülővel olcsón ki lehet menni.

2014. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked meg mi bajod van? Na húzzál innen kapálni, paraszt.
2014. szept. 6. 16:21
 3/6 A kérdező kommentje:
ÚÚristen! Mostmár teljes az életem! Köszönöm!
2014. szept. 6. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

A kérdező intelligenciájának biztos mutatója a privát üzenete. Bizonyos szavak módosítva.


"A jób..ös k..va ge.i c..ány anyádat húzd a re..es fa..odra te sz.rházi mocsok disznó g..i.

Na húzzál a halál fa..ára trollkodni, ne az én kérdéseimre recskázz, te istenbarma."

2014. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Róma maga a történelem! Persze, hogy érdemes kimenni. Veszel egy útikönyvet vagy az internetről nyomtatsz ki dolgokat és szépen magadtól bejárod a várost, azt nézel meg amit akarsz. Ahogy az első is írta, Róma nem a harmadik világ, simán menni fog egyedül is.
2014. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

FANTASZTIKUS HELY! Annyi látnivaló van! Én busszal mentem, de az elég szörnyű volt, most hogy már annyi fapados járat van én tuti repülnék. Amikor én mentem, akkor még ez nem volt annyira elterjedt.


Idegenvezetőt érdemes fogadni, de csak ha bírjátok. Rengeteg, rengeteg infót tud veletek megosztani egy jó vezető, szuper dolgokat mesélhet, amit útikönyvekből vagy csak úgy nézelődve nem is tudhat az ember. Viszont ha nem ragaszkodtok annyira a kulturális élethez, akkor Rómában "csak" sétálgatni, fagyizni, lazulni is szuper!

2014. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!