Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen? :OTudtok olyan...

Van ilyen? :OTudtok olyan programot amivel tobb kepet egymas melle lehet tenni? Nemtudom hogy tudom megcsinalni mert amit eddig talaltam programokat sosem illesztett ossze tobb kepet csak 1-et szerkesztett-. -''elore is koszi az ertelmes valaszokat:D

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 08:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sok képet akarsz automatikusan egymás mellé tenni? Mert amit írtál az nem igaz. Minden képszerkeszőben egymás mellé lekhet rakni a képeket, igaz kézzel kell pozícionálgatni.
2012. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kezzel teszem marmint egerre...probaltam a paint.net,phoposcape,picasa,picnick nemtudsz vmi program nevet?:O
2012. júl. 15. 09:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Windows + R -> mspaint -> enter.
2012. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez nemjo..mert mar uj fajta a paint es ez sem engedi amikor ujat akarok beilleszteni megkerdezi hogy mentem-e es ha ramegyek h igen akk elmenti a kepet es megnyitodik a masik ha meg arra megyek h nem akk nem mentodik el a kep es ugy nyitodik meg a masik:( akk most az en gepem rosz vagy mibaja lehet?
2012. júl. 15. 09:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, ezt még a Windowsba beépített Paint (mspaint) is tudja. Megnyitod a2 képet, egyik ctrl-c, másiknak átméretezed a rajztaerületét és ctrl-v.
2012. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ezt sem engedi, egyedul ugy tudom hogy megnyitom egy szerkesztobe a kepeket kulon kulon, levagom akkorara amekkoraba akarom, beillesztem paintbe bemasolom , rakatintok a masolasra majd torlom beillesztek egy masik kepet arra beillesztem ezt a kettot megint masolom es torlom majd megint beillesztek egy kepet es megint illesztem a masolt /osszeszerkesztett /kepet es ez igy nem jo az en paintem mar ujfajta vmi mas program esetleg?
2012. júl. 15. 09:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem mit bonyolítod ennyire, minek törögetsz... Nem lehet új painted, még win8ban is meg lehet csinálni. De Paint.NET is tökéletesen jó rá. Minden képszerkeszőben meg lehet ezt csinálni.
2012. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Másrészt az eredeti kérdésben szó sem volt levágásról, méretezéről. Persze ezt is meg kehet tenni minden képszerkesztőben. Légyszíves írd le érthetően mit szeretnél, mert így nem fogunk tudni segíteni.
2012. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a photofiltre nevű programot. Előtte olvass utána, hogy kedvet kapj, egyébként egy pofonegyszerű program és tud magyarul.
2012. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A teljesség igénye nélkül:

http://www.youtube.com/watch?v=sPGYncPZkSs

ma 09:01

2012. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!