Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy az...

Miért érzem úgy, hogy az egyetlen értelmes dolog az internetezés?

Figyelt kérdés
Legszívesebben folyton csak neteznék,ennék és aludnék. Persze munkába eljárok,hogy legyen rá pénz de teljesen kiégtem az élet többi területén. Nem nagyon érdekel már,hogy lefogyjak az egészséges életmód sem a tanulás se semmi. Ha belegondolok,hogy kötelességeim vannak felidegesít.Azt hiszem nagyon durván internetfüggő vagyok mit tehetnék? Csak ebben látom az örömöt.. :(
2014. dec. 5. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben sajnos nincs öröm , az életet nem pótolja ki semmivel . Egy eszköz csupán , az illúziókat és a félreértéseket ez generálja nagyrészt az életbe .
2014. dec. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de én 9 éves korom óta rengeteget internetezek, azért mert pont ebben nőttem fel. Ahogy idősödtem úgyett elterjedtebb az internet. Hazamentem a suliból és egyből az internetbe temetkeztem a bajaim elől. Egyfajta menekülési mód volt. Viszont a net nagyon káros tud lenni, mivel egyáltalán nem pótolják a netes kapcsolatok az igaziakat pl. Próbálj meg mást csinálni. Mondjuk először tvzz helyette, mert ott legalább neked kell a tvhez igazodni és nem tudod egyből azt néznj amit akarsz. Próbálj olvasni is, jobb mint az internet. Persze hasznos oldala is van a netnek, de ha túlzásba viszi az ember akkor hatalmas nagy függő lehet. Velem is ez volt.
2014. dec. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajna sok ilyen ember létezik a földön akik úgymond Kockák! Látom dolgozol is,ami azért elég jó! én is szeretek játszani főleg Xbox oneézni,de Pcn is tolom! De általába nekem heti 10 óra játék elég :) Többit haverokkal,bulizással,barátnőmmel,meccsnézéssel, töltöm az időt! Meg főzök a munkásainkra ebédet kb nekem ennyi a munkám 1 nap! Szóval még nekem több szabadidőm is lenne,de valahogy nem köt már úgy le 19 évesen a Pc,meg az Xbox se! Mondjuk azt bevallom amikor kijött Onera a Gta V akkor megvolt a napi 4-5 óra 2-3 hétig:) De az is azért mert kijött a játék,és imádom a Gta sorozatot! Ja meg persze néha csak beülök a Tuning Golf IV-be,és megyek vele 1-2 órát :) (nekem inkább a kocsikázás a függőségem) :D Mindenhova azzal megyek,de otthon meg van kisebb kondiretem,ahol van pl szobabicigli is! ott valahogy jobban tekerem a pedált,mint hogy ha elbicigliznék a boltba! Talán én meg ennek a rabja vagyok :)
2014. dec. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert lusta vagy, nincsenek céljaid, túl sokáig hagytad, hogy az internet átvegye az irányítást... Biztos van jobb magyarázat is, de az se tetszene. Kemény dolgok, de ki kell mondani és szembe kell velük nézni, mert különben változás sem lesz. De ha te nem akarsz változást, akkor nincs miről beszélni.
2014. dec. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Hozzáteszem, hogy én is hasonló cipőben járok, és én vagyok a világ leglustább, legmotiválatlanabb embere. Voltak próbálkozásaim "kitörni" ebből a helyzetből, de hosszútávon nem sikerültek.

2014. dec. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Másnak meg a piálás, 3.nak a dugás, 4.nek a legó, 5. nek a terepasztal. ez se különb. mindenkinek kell egy hobbi.


Inkább netezz egész nap, minthogy terrorista legyél aki ártatlanokat robbantgat.

2014. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!