Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az öngyilkosok gyávák,...

Ha az öngyilkosok gyávák, akkor akik öngyilkosok akarnak lenni, de nem merik megtenni azok mik?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Éppen ezért. Kinek van köze hozzá, Senkinek.
2015. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Akik nem lesznek öngyilkosok, azok bátrak, és jól döntöttek, mindegy, hogy a félelem vagy a belátás motiválja őket. Ha öngyilkos gondolataid vannak, kérj segítséget!!! Pl. itt:


Ifjúsági Lelki Elsősegély

137-00

ingyen hívható hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom, Invitel, T-mobile, vodafone hálózatból.

2015. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Akik nem lesznek öngyilkosok, azok bátrak, és jól döntöttek, mindegy, hogy a félelem vagy a belátás motiválja őket."


Hazudik.

2015. febr. 2. 13:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Most halál komolan, van aki felhív egy iylen utolsó kamu számot?
2015. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ez az öngyilkosos dolog annyi vitát szül... Szerintem akkor is megvetendő gondolat eldobni magadtól az életet, ki tudja, milyen lehetőségek várnak még rád az életben. Mindig van olyan ember, aki segítene, hidd el, csak keresned kell. (Bár néha onnan kapsz segítséget, ahonnan a legkevésbé számítasz rá)Itt vagyok én, beszélgethet velem bármelyik öngyilkosjelölt, garantálom, hogy kihúzom a bajból. Ennyire egyszerű. Nem kell feleslegesen szenvedni. Vegyen magán erőt mindenki, és nézzen szembe a mumusával.
2015. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 |Orfeusz| ***** válasza:
De kérdező, miért ugrasz késsel a nyakához annak aki nem ért veled egyet? Ez a személyeskedés annyira undorító dolog. "Te beteg vagy, pszichológus már látott?? " komolyan, tiszta Mónika show színvonal.
2015. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Bizonyára nagyon elkeseredett az, aki öngyilkosságot fontolgat, és akkor épp nem lát más kiutat.


De abba érdemes belegondolni, hogy már azzal, hogy megfogantunk, valahol mégiscsak győztesek vagyunk. Én hiszek abban, hogy aki megszületik, az nem véletlen születik meg, annak dolga van ezen a világon.


Hány szerencsétlen magzat hal meg vetélés következtében, vagy emberek, még csecsemőkorban, nekik nem volt idejük dönteni, az életet vagy a halált választják-e. De egy idősebb embernek - akár egy kamasznak - már van ideje, lehetősége átgondolni, és érdemes is. Szerintem.

2015. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyávának nem gyáva,ha el meri dobni a saját életét. De marha önző,nem hagy maga után semmi mást,csak fájdalmat.

Akik meg hangoztatják a dolgot,ők figyelmet szeretnének,valaki hallgassa meg őket.

2015. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!