Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon milyen emberek lehetnek...

Vajon milyen emberek lehetnek itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Mármint, nagyon kiváncsi vagyok, hogy ha lenne egy nagy gyakori kérdések találkozó, vagy meg lehetne nézni kik járnak az oldalra, tényleg, hogy milyen emberek mind a látogatók?

Gondolom vegyes, de aki rendszeresen itt van, az ilyen kocka, vagy skizofrén, vagy nagy guru?

Vannak itt party arcok, orvosok, egyetemisták stb, olyan érdekes lehet!

Vagy lehet, hogy egy buszon utazom azzal aki épp ír majd ide:D

Ti nem vagytok kiváncsiak a többiekre?!


20L


2015. febr. 1. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én rád vagyok kíváncsi.____________. Viccet félretéve:D szerintem vegyes, nem mondom magam kockának se skizónak se gurunak, én csak egy szimpla fiu vagyok:D
2015. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Deliverance ***** válasza:
Szerintem is érdekes. :) vagy hogy mi motiválja az embereket arra, hogy rendszeresen látogassák az oldalt. Pl van, aki csak beszólogatni jár ide, vagy szexszel kapcsolatos dolgokat olvasni. De van, aki tényleg másoknak akar segíteni a válaszával. Függetlenül a nemétől vagy a korától.
2015. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne biztos.
2015. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem, a neten sok sérült, furcsa alak van, persze mindenféle ember van itt is, mint a nagy világban, de aki sokat netezik, az miért nem mást csinál helyette? De lehet téves következtetést vonok le, mert azokról alkotok véleményt, akik privátot írtak.
2015. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

igen!:):D

Meg van, aki ismerkedni, csajozni, és szerintem minden kérdést kiíró lánynak ír privátot:D

vagy mondjuk trollkodik...

Érdekes:)

Kár, hogy sose lesz módunk megnézni, hogy milyen emberek járnak ide!

2015. febr. 1. 23:06
 6/17 A kérdező kommentje:

egyet értek!

Mondjuk, megmondom őszintén, volt, hogy kérdés kapcsán valakivel elkezdtem privátban beszélni, (lány is fiú is volt, de nem ilyen flört, normális téma) és aztán jóba lettünk.

De ez jó meg szerintem oké hogy így alakul, de az, mikor privátban : szia ismerkedünk? szia, találkozunk, küldesz képet, hány éves vagy? - megy, semmi értelme nincs, és akkor tényleg azok ilyen... kissé betegesek lehetnek:D

2015. febr. 1. 23:09
 7/17 A kérdező kommentje:
na , máris rám írtak ilyennel..:D
2015. febr. 1. 23:10
 8/17 anonim ***** válasza:

Én a legtöbb embert, aki normálisan és szimpatikusan ír, teljesen átlagos, egyszerű külsejűnek képzelem el, általában fekete hajjal, kék vagy barna szemmel, a férfiakat rövid hajjal, a nőket meg konttyal.


Aztán vannak, akik állandóan ugyanazokat a provokatív kérdéseket teszik fel, őket valamiért csapzott, félhosszú, vöröses csillogású hajjal képzelem el és ráncokkal a homlokukon, a szemöldökük között, merev tekintettel, zöld szemmel, lábrázással és remegő kezekkel, viaszos, sárgás, sápadt bőrrel, szóval mint valami idegbeteg mókust :D


Visszafele is érdekel a dolog, úgyhogy az ide felrakott képeket is alaposan ki szoktam elemezni (vagy elemezni szoktam, a kielemez nem hangzik olyan jó, kb. mint a kiolvas vagy a megmanipulál :D)...

2015. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A trollok nem mennének el gyíktalálkozóra.
2015. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem véletlen "GYÍK" az oldal rövidítése...csak ők kaphatnak magas értékelést ezen az oldalon :(
2015. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!