Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis milyen emberek azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis milyen emberek azok akik pl. itt a gyakorin is a megerőszakolt felet, az áldozatot hibáztatják a történtekért?

Figyelt kérdés
Mi áll ennek a hátterében? Esetleg őket is megerőszakolták és így nyomják el magukban? Vagy erőszakra hajlamos emberek akik megmagyarázzák az esetleges már megtörtént erőszakukat vagy a leendő erőszakra így készítik fel magukat lelkileg?

2014. szept. 5. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Inkább csak sokat csalódtak a másik nemben és ezért "gyűlölik" őket valamilyen formában.
2014. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Áldozatnak lenni biztos rossz. Szerencsére ilyet még nem éltem át, de bántalmazást már igen.
2014. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Ismerős... kiírtam valamit, erre én lettem a r1banc... ja, meg az ostoba
2014. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A folyamatos elutasítás,semmibe nézés,megalázás,megszégyenítés kitörölhetetlen lelki fájdalmat képes okozni,az ember önbecsülését örökre összetöri.A megerőszakolás emléke elmúlik,nem sérti a csaj lelkét,max. örülhet,hogy jól néz ki és valaki ennyire kívánta.
2014. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hányinger.


* Esetleg őket is megerőszakolták és így nyomják el magukban?


nem és 100% nem volt benne részük.

2014. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert ezek az emberek hülyék
2014. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

biztos hogy nem volt részük ilyesmiben.

tele van a világ ilyen emberekkel így nem csoda ha itt is van belőlük.

nem képesek beleélni magukat mások helyzetébe és egy csepp együttérzés sincs bennük.

2014. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"A folyamatos elutasítás,semmibe nézés,megalázás,megszégyenítés kitörölhetetlen lelki fájdalmat képes okozni,az ember önbecsülését örökre összetöri.A megerőszakolás emléke elmúlik,nem sérti a csaj lelkét,max. örülhet,hogy jól néz ki és valaki ennyire kívánta."


Próbálom visszafogni magam, hogy ne csapjon át személyeskedésbe a dolog, mert reménykedem csak félreértelek. Szóval szerinted az hogy megerőszakolnak valakit kevésbé súlyos mint az, hogy valakinek nincs önbecsülése és egy lelki nyomorék ami természetesen egy nőt sem vonz, sőt képzeld még a férfi barátaid is eltaszítja, kivéve ha hasonlóan szerencsétlen mint az illető.


Velem erőszakoskodtak és voltam kirekesztett is mert igénytelen voltam magammal szemben, nem volt önbecsülésem stb. és hidd el nekem, hogy annál borzasztóbb nincs ha valaki az akaratod ellenére hozzád ér és a szexuális kielégülését a te szenvedésed közepette vezeti le. Bár az igaz, hogy férfi vagyok(az erőszak idejében még gyerek) és férfi volt az aki erőszakoskodott velem, de qvára nem azt éreztem, hogy "jaj de vonzó vagyok h ez még az ellenkezésem ellenére is kíván" hanem azt, hogy megfogok halni.

2014. szept. 5. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Azoknak fogalmuk sincs erről.Vagy poénoskodni akar de ez ebben a témában nem jön be de lehet szivesen erőszakoskodna ő is.
2014. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan emberek, kérdező, akik híján vannak empátiának; esetleg elrettentő módon agymosottak, vagy szimplán "trollkodnak". Ez egy... nagyon összetett dolog. Nagyon sokak, főleg ITT, Magyarországon, abban a hitben élnek, hogy azldozat (főleg az ilyen eseteket) kiprovokálja..., megérdemli, mert "nem figyelt eléggé", "homályos jeleket küldött", "titkon akarta", "úgy viselkedett", "úgy öltözködött", "ittas volt", "be volt drogozva". Áldozat hibáztatás. Nem egy rendőr, de főleg mentős megmondta már a híradóban: ez, pici országunkban elborzasztóan általános dolog. Az emberek nem gondolnak bele, nem Akarnak belegondolni, egyszerűbb "kifogásokat" kreálni.

Visszakanyarodva a leírásodhoz: ezek is lehetnek okok, ó igen.


Erről annyit lehetne beszélni...

2014. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!