Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy valaki...

Volt már olyan hogy valaki lefoglalt egy panziót egy éjszakára de még aznap sürgős okok miatt el kellett mennie?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, és én voltam a recepciós... örültem neki nagyon, elhiheted!
2015. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már csak azért is, mert hogy nem e nagy "bunkóság" így :/
2015. febr. 2. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az a recepciós "hiánya" mivel igénybe vettél egy szolgáltatást, attól h nem aludtad végig az éjszakát, még ugyanúgy takarítani kell utánad, és ágyneműhuzatot cserélni. Nekem annyi szerencsém volt, hogy visszatérő vendég volt, illetve kértünk személyes adatokat, így utolérhető az illető. Lehet más helyeken máshogy csinálják. azért illik hagyni legalább egy levelet, vagy kifizetni, otthagyni a pénzt szerintem. Én nem tudnék így eljönni sehonnan, mert én már álltam a pult másik oldalán is :)
2015. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

odamesz fizetsz es utana ha elmesz akkor nem ciki. az uzlet az uzlet vagy ida se mesz ha nem kertek foglalot akkor sincs kotelezettseged csak illendo szolni hogy megsem. Ha foglalot fizetsz akkor azt nem kerheted vissza (de ebben az esetben se jelensz meg).

En csinaltam olyat hogy foglaltam szallast idamentem pihentem kicsit, zuhanyoztam de tovanb kellett utaznom varatlanul. Kulcsit leadtam, elkoszontem annyi. (ja es termeszetesen erkezeskor fizettem nem am leleptem).

Egyes helyeken ilyenkoor kevesebbet szamutanak ha megse toltod ott az ejszakat es idoben tavozol (mert esetleg masnak ki tudjak adni).

2015. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor bunkóság ha nem fizeted ki. Van olyan hotel, ahol már egy héttel hamarabb is fizetni kell, ha lemondja a vendég a szobát.
2015. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár lehet én értettem ezt most félre és nem éjszaka kell elmenni, hanem amikor még szinte nem is voltál ott, ilyenkor ki lehet még adni másnak a szobát. De mindenki megérti ha változik a terv és menni kell.
2015. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy természetesen előre kifizetném. Csak sürgős, és nem tudom hogy lesz az aznap, tehát lehet hogy még akkor el kell mennem, mert találkozom lesz valakivel (beszéltem, hogy oda jöjjön), és úgy beszéltem meg hogy foglalok stb.
2015. febr. 2. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor persze, hogy nem bunkóság, senkit nem érdekel hogy ott vagy-e vagy sem ha kifizetted :)
2015. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megy a zöld :)
2015. febr. 2. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!